LG VR65710LVMP

• občas bloudí a hledá nabíjecí stanici, i když je kousek od ní
    • hlášení informací by mohlo být tišší

Spokojenost

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.

• spolehlivost
    • kvalitní úklid
    • automatické spouštění turba při najetí na koberec
    • Dobré zmapování prostoru a tím cílený úklid,bez zbytečného přejíždění
    • Velice dobře reaguje na překážky.

Toto hodnocení píšu záměrně později, abych nebyl ovlivněn prvními dojmy.Opakování úklidu jsem mu musel zadat pouze jednou.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

Dobrý den,děkujeme Vám za nákup u nás a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

• mapuje si prostředí, jezdí systematicky
    • v drtivé většině případů do ničeho nenaráží
    • komunikuje v češtině
    • po zvednutí ze země nezapomene trasy
    • nadprůměrně velká odpadní nádoba (0,6 l)
    • zvířecí srst mu nedělá problém, dodán se spešl kartáčem
    • dodán s náhradním filtrem a náhradními bočními kartáči
    • umí se sám dojet nabít a pokračuje, kde skončil
    • shrnuje pod sebou kusový koberec, ale to bude dělat každý
    • bez wifi, nejde spojit s aplikací

Ještě jsem neměl moc příležitostí ho vyzkoušet, zatím se v bytě nebydlí a není tam moc nábytku, takže jsem ho pustil cvičně zatím jen 2x a čas od času zkouším, co by měl všechno umět a jak se s s tím vůbec zachází. Zatím ho musím hodnotit velice dobře, je to takový nový domácí mazlíček, jmenuje se Leonard(a). :D
    Umělou inteligenci hodnotím kladně, dokáže si poradit a mapuje si prostor, učí se ho a vysává systematicky. To je důvod, proč jsem ho nakonec upřednostnil, ale vlivem okolností jsem tuto vlastnost zatím neměl šanci plně vyzkoušet. Je super, že mluví kompletně česky. Naprosto bravurně si poradí se zvířecími chlupy (máme velkého dlouhosrstého psa) a je dodáván i se speciálním PET kartáčem, to je dost příjemné.
    K záporům, které jsem zatím měl šanci okusit - kusový koberec hrne před sebou hlava nehlava, takže ten musím dávat stranou, jinak ho najdu na opačném konci bytu. Na druhou stranu, tohle bude dělat zřejmě jakýkoliv robotický vysavač. A dvakrát jsem ho teda už musel vyprostit - jednou zajel do krabice, ve které přišel (což byla teda moje chyba), podruhé se zasekl na přechodové liště. Domeček zatím umí bezpečně najít jen ve chvíli, kdy je s ním ve stejné místnosti, jinak je zmatený jak Goro před Tokiem. To zas přičítám tomu, že nemá dokončený režim učení, zatím prostě bloudí obecně.

Kupoval jsem ho v akci za osmičku a za tu cenu bych řekl, že je to nejlepší, co jsem mohl vybrat. Máme všude dřevěné podlahy z masivu nebo dlažbu, prostory jsou oddělené nízkými přechodovými lištami. Nevím, jak by si poradil v domácnosti, kde jsou jen koberce.

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/roboticke-vysavace a napsání obsáhlé recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti. Co se týče koberečku, zkuste podlepit obustranní páskou (shrnovat jej bude každý robot s bočním kartáčkem).

Hlučnost

Inteligentní navigace + rychlé čištění

Velice kvalitní Li-Ion baterie

Mluví česky 10 let záruka na Smart Inverter motor

Plně automatický systém

Mop a speciální PET kartáč na zvířecí chlupy

Videopředstavení modelové řady LG Hom-Bot

LG Hom-Bot VR65710LVMP Unboxing

Srovnání modelů LG Hom-Bot

Robotický vysavač LG Hom-Bot VR65710LVMP - znáte z TV

Popis produktu LG Hom-Bot VR65710LVMP

Mop pro ještě dokonalejší čištění

V balení najdete ještě nástavec na mop s antistatickou mopovací textilií, která zachytí jemný prach. Mop se nasazuje jednoduše a robot ho automaticky rozezná a tomu přizpůsobí i úklid.

Srovnání modelů LG Hom-Bot

• Načasování úklidu: ANO, 1 x denně
  • Šířka čištěné oblasti: až 380 mm
  • Kapacita zásobníku: 0,6 litru
  • Filtr: HEPA 11
  • Hlasová signalizace / čeština: ANO / ANO (mluví česky)
  • Dálkové ovládání: ANO
  • Displej / tlačítka / zámek tlačítek: LED / dotyková / ANO
  • Senzory překážek: OFS, Gyro, Ultrasonic 1T / 2R (2 páry), 2× PSD, 3× schody, akcelerometr
  • Čištění podlah, koberců a dlažeb: ANO
  • Maximální výška koberce: 1,5 cm
  • Maximální výška prahu u dveří: 1 cm
  • Funkce Power Saving: ANO

Technická specifikace

• Motor: Smart Inverter (10 let záruka)
  • Účinnost vysávání: až 99,5 % (dle typu podlahy)
  • Metody navigace: 3 (Absolute / SLAM / Kidnap)
  • Polohové senzory: Vision / Gyro / OFS
  • Senzory proti pádu: ANO
  • Kamera – horní: II SLAM, spodní: OFS
  • Schopnost učení: ANO
  • Smart Exit: ANO
  • Počet módů vysávání: 7 – Zig Zag, Cell to Cell, Spiral Spot, My Space, Turbo, Smart Turbo, Repeat
  • Baterie: Li-Ion 14,4 V / 2330 mAh
  • Spotřeba energie: 15 W
  • Výdrž baterie při vysávání: 100 minut
  • Doba nabíjení: 180 minut
  • Wi-fi: NE
  • Smart Diagnosis: ANO
  • Hlučnost (režim Turbo): 60 dB (69 dB)
  • Rozměry (š x v): 340×89 mm
  • Hmotnost: 3 kg
  • Barva: stříbrná - Silver

Obsah balení: 1x LG Hom-Bot VR65710LVMP (součástí je i baterie) 1x Nabíjecí základna 1x Kartáč PET na zvířecí chlupy 1x Kartáč na koberec (v robotovi) 1x Dálkový ovladač (vč. 2 AAA baterií) 1x Držák na mop 2x Mopovací textilie 1x Náhradní HEPA filtr 2x Náhradní boční kartáček 1x Čistící nástroj 1x Čistící štěteček 1x Uživatelský CZ manuál

• vysává sám a dobře
    • vyhne se a nenaráží
    • díky hranaté konstrukci vysaje rohy
    • nespadne ze schodů
    • občas bloudí a hledá nabíjecí stanici, i když je kousek od ní
    • hlášení informací by mohlo být tišší

Spokojenost

S pozdravem,

• Dlouho jsem váhala jaký robotický vysavač si pořídit a na základě recenzí a zkoumání funkcí vysavače LG jsem se právě rozhodla pro tento typ. Robota můžu jen a jen doporučit je to skvělí pomocník jsem maximálně spokojená. Velkou výhodou je že krásně vymetá rohy místnosti a má pet kartáč což pro mě bylo jedno z kritérií, jelikož máme psa. Jednoduché ovládání, dobré programy a mluví česky.
    • Mohl by umět odhadnout výšku kam se vejde a kam ne. Snaží se zajet pod topení kam se bohužel nevejde a je lehce poškrábaný, ale je to jen vada na kráse. Jinak nic

100% doporučuji

• spolehlivost
    • kvalitní úklid
    • automatické spouštění turba při najetí na koberec
    • Dobré zmapování prostoru a tím cílený úklid,bez zbytečného přejíždění
    • Velice dobře reaguje na překážky.

• mapuje si prostředí, jezdí systematicky
    • v drtivé většině případů do ničeho nenaráží
    • komunikuje v češtině
    • po zvednutí ze země nezapomene trasy
    • nadprůměrně velká odpadní nádoba (0,6 l)
    • zvířecí srst mu nedělá problém, dodán se spešl kartáčem
    • dodán s náhradním filtrem a náhradními bočními kartáči
    • umí se sám dojet nabít a pokračuje, kde skončil
    • shrnuje pod sebou kusový koberec, ale to bude dělat každý
    • bez wifi, nejde spojit s aplikací

• skvělý pomocník
    • pečlivě uklidí celý pokoj, plynule zvládá přechod mezi hladkou podlahou a kobercem, kde zvýší otáčky
    • pěkný design, takže slouží i jako bytový doplněk v pokoji, není nutné jej schovávat
    • spolehlivě vždy najde nabíjecí stanici

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/roboticke-vysavace a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

• Neboura, mluví česky

roboticky-vysavac.cz (prodejce)

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz/lg a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší plné spokojenosti.

www.roboticky-vysavac.cz

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• nenaráží do nábytku a stěn
    • nemá madlo na přenášení ale to není zase tak zásadní problém jen by to bylo luxusnější (možná dražší)
    • chtělo by to taky nějakou taštičku nebo krabičku na náhradní díly dodané již s výrobkem

Do bytu 1+2 je skvělí manželka nechtěla mokrý model tak že hodnotím jen vysávání a to je zatím bezchybné nemáme koberce tak že to taky nemůžu posoudit

• Tichý
    • Silný
    • Rychlý
    • Náchylný na odření horního krytu

Je to náš první robůtek, tak jsme byly plni očekávání... a je super. Je tichý, rychlý a moc šikovný. Máme Mainské kocoury a poradí si perfektně i s chlupy na koberci, sice malém , ale přeci. Opravdu jsme byly překvapeni jak funguje skvěle. Výdrž má celkem velkou, na jedno nabití uklidí dva pokoje plus halu a kuchyň a ještě mu zbyde jedna čárka. Po úklidu zatím vždy našel nabíjecí stanici, akorát občas mu trochu trvá se do ní správně narovnat.

• Dlouhá výdrž baterie
    • Perfektní orientace vysavače v prostoru
    • Nenaráží do překážek, přiblíží se a zastaví a poté se opatrně přiblíží na minimální vzdálenost
    • Snadné ovládání
    • Hlasová komunikace v českém jazyce
    • Čtvercový design umožňuje větší dosah kartáčků v rozích
    • Dálkové ovládání
    • Skvěle vyřešené vyjímání odpadní nádoby z vysavače, nikde nevypadne zbytek odpadu
    • Bohaté příslušenství v balení (náhradní kartáče a HEPA filtr)
    • Krásný design
    • Schopnost učení se a následně suverénější a rychlejší pohyb při vysávání
    • Někdy si při čištění zamiluje nějakou nohu nábytku, stůl, sedačka atd a tuto objíždí někdy i 10x, ale to je pouze úsměvné

Po opravdu pečlivém zkoumání, pročítání a sledování video recenzí jsem nakonec zvolil robotický vysavač značky LG a zcela odpovědně prohlašuji, že koupí této značky rozhodně neuděláte krok vedle. Předčil naprosto všechna moje očekávání a to v kladném smyslu toho slova.

www.roboticky-vysavac.cz

• Díky skvělé orientaci v prostoru se nestane, že by vám nárazy „utlačoval“ nábytek, oceňujeme také schopnost učení a záro...

Zobrazit celou recenzi na fzone.cz