Mamibot ExVac 890

• Jednoduchá obsluha
    • Absence starosti
    • snadné ovládání
    • Příjemný vzhled

Celková spokojenost,máme už doma. jeden ,proto jsme se rozhodli koupit do druhého patra další, abychom nemuseli vysavač stále přenášet.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Výkonný
    • absolutně bezhlučný
    • zdá se mi efekt znatelný již první den
    • pěkný design

Mám dobré zkušenosti s podobným přístrojem. ExVac vyhovuje mým představám. Doporučuji ho ostatním, kteří se chtějí méně věnovat úklidu v bytě. Opravdu funguje.

Hlučnost
Automatické dobíjení
Výška robota
9.8 cm
3 kg

Mamibot EXVAC890 Glory Robotický vysavač Mamibot EXVAC890 Glory v této verzi nabízí kromě samovyprazdňovací stanice na opad i UV lampu. Nemusíte tedy po každém vysávání vysypávat nádržku na prach, k tomu ještě likviduje roztoče a bakterie. Laserová navigace dokonce čtvrté generace v kombinaci s výkonným procesorem Cortex™ A7 a neskutečným sacím výkonem až 4 000 Pa dokáže na jedno nabití uklidit 150 až 220 m2. Je kompatibilní s aplikacemi Amazon Alexa, Google Home a Tmall Genie a lze jej pomocí vlastní aplikace, která je ke stažení na Google Play, ovládat odkudkoli na světě, pokud je k dispozici internet. Pokročilé funkce, jako např. nastavení oblasti pro úklid, zakázaných oblastí, pokračování úklidu po přerušení, … jsou samozřejmostí. Automatické vysypávání sběrného koše Nabíjecí stanice Mamibotu EXVAC890 slouží nejen k nabíjení, ale hlavně k automatickému vysypávání nádoby na nečistoty do objemného 2,5 l odpadního pytle uvnitř stanice. Jednorázový sáček na nečistoty stačí až na desítky vysávání. LDS4.0 + SLAM Navigace Chytré plánování trasy zajišťuje výkonný čtyřjádrový procesor ARM Cortex™ A7 v kombinaci s algoritmy SLAM (Simultánní lokalizace a mapování) a LDS4.0 laserovým senzorem. Efektivita navigace je výrazně větší, než u předchozích generací laserových senzorů a naprosto nesrovnatelná s vizuální navigací. EXVAC890 Glory se dokáže zorientovat i po přesunutí, naprosto precizně uklízí oblast, kterou mu určíte a podporuje dokonce i volbu oblasti pro mopování! Výhody LDS4.0 navigace: 4 000 × za vteřinu měří vzdálenost 5,2 × za vteřinu skenuje v rozsahu 360° O 13 % až 30 % vyšší účinnost v porovnání s gyro, nebo vizuální navigací Čistící režimy Vyberte si, jaký režim Vám vyhovuje. EXVAC890 Glory bude uklízet tam, kde si budete přát.Navíc si můžete vybrat ze 4 režimů výkonu – 1 000 Pa, 1 800 Pa, 2 880 Pa a 4 000 Pa. Nižší výkon se hodí pro tichý úklid, vyšší výkon pro náročnější vysávání. Pokročilé mopování EXVAC890 Glory oproti konkurenčním řešením nabízí: Větší nádržku (370 ml) pro delší mopování Elektronicky řízené dávkování vody 3 úrovně dávkování Větší oblast mopování díky 30 cm široké látce Chtějte od svého robotického vysavače jen to nejlepší: Dva dlouhé boční kartáčky Sbírají prach z obou stran a soustředí jej do nasávacího otvoru Optimalizovaný průtok vzduchu Vylepšený vzduchotěsný těsnící systém minimalizuje únik vzduchu Třístupňová filtrace Primární + pěnový + HEPA filtr zajišťují maximální hygienu Efektivní kartáč Efektivní při úklidu, dobře se čistí Klíčové vlastnosti Samovyprazdňovací stanice na odpad (s 2,5 l sáčkem) UV-C lampa Výkonný 4jádrový procesor Cortex™ A7 LDS4.0 + SLAM navigace Vysoký sací výkon až 4000 Pa (nastavitelný ve 4 krocích) Velká samostatná nádrž na vodu 370 ml Vysokokapacitní lithiová baterie 5200 mAh Pokryje 150-220 m2 na jedno nabití Automatické dobíjení Mapování vyčištěného prostoru prostřednictvím vlastní aplikace Vytírání – elektronicky řízené dávkování vody Provozní doba až 215 min Hlučnost 55 až 80 dB (dle nastaveného výkonu) Pro všechny typy podlah Zásobník na prach o objemu 600 ml Efektivní 3stupňová filtrace s HEPA 13 Ovládání přes domácího asistenta Alexa, Google Home, Tmall Genie Tenké tělo 9,8 cm se dostane i do hůře přístupných prostorů Překoná překážky vysoké až 15 - 20 mm Podpora Wi-Fi včetně bezdrátové automatické aktualizace softwaru

• Výměna sáčku v robotickém vysavači Mamibot ExVac 890

• , zakoupeno v CZC.cz

• Tichý chod
    • malá spotřeba
    • příznivá cena
    • Opravdu kvalitní výrobek,jsme překvapeni výsledkem.

Vysavač zatím pracuje asi 14 dní bez problémů. Prach, ale i jakási špína, která nejde pořádně zamést, se u nás už moc nevyskytuje díky vysavači. Takže to opravdu zachytí spoustu nečistot v bytě! Čištění je jednoduché, nikdo se nemusí obávat složitosti. Pracuje naprosto bezhlučně. Celkově - naprostá spokojenost!

• nehlučný chod
    • nízká cena
    • dobrý výkon
    • hezký design

Po prvním sání za pět dní jsem se divil kolik bordelu to nasbírá takže jsem byl mile překvapen.zatím si neuvědomuju jestli je nějaký výrazný rozdíl s mým předchozím klasickým vysavačem, ale na to je možná ještě krátká doba.

• , zakoupeno v CZC.cz

• Vysavač je elegantní
    • prakticky neslyšitelný
    • stabilní
    • lehký
    • Dá se snadno přesouvat mezi pokoji
    • Čištění přístroje je snadné

Vysavač určitě doporučuji všem, kdo stojí o dobrý úklid v bytě, je bezproblémový, údržba velice snadná a hlavně na provoz málo nákladný a neskutečně tichý.