Philips XU 3110/02

Robotický vysavač a mop Philips Series 3000 HomeRun Aqua XU3110/02 Každodenní mokré i suché čištění bez námahy Odstraňuje více jemného prachu než samotné vysávání Mimořádně...
10 999 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 282×Shop roku '23 - VítězDalší informace
Info v obchoduZdarma18×Další informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 183×Další informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 351×Shop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 463×Další informace

Barva
    bílá

Robotický vysavač a mop

Philips Series 3000 HomeRun Aqua XU3110/02

Každodenní mokré i suché čištění bez námahy

Odstraňuje více jemného prachu než samotné vysávání

Mimořádně silný sací výkon zachytí i velké nečistoty

Detekuje koberce a automaticky zvyšuje sací výkon

Stylový design se hodí do interiéru vašeho domova

Intuitivní použití – ideální pro nezkušené uživatele

Mějte pod kontrolou, kde robot může uklízet

Sám se vyprázdní – až 30 dní bez starostí

Čistí až po dobu 230 minut na jedno nabití baterie

Čistí i obtížně dostupná místa

Přednosti robotického vysavače

Vysává a vytírá jedním tahem

• Technologie vytírání: Pasivní plochý mop
    • Sací výkon (maximální): 4000 Pa
    • Typ navigace: 360° laserová navigace (LiDAR)
    • Kapacita baterie: 4800 mAh
    • Barva: Metalická světlá a bílá

Dokovací stanice

Funkce nabíjení

Funkce automatického vyprazdňování

• Typ sáčku na prach: Antialergický sáček s-bag
    • Velikost sáčku na prach: 3,0l

Aplikace Philips HomeRun

• Připojení přes Wi-Fi: Ano, dvoupásmové (2,4 GHz a 5 GHz)
    • Jazyky v aplikaci: Čeština, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Španělština, Turečtina, Malajština, Bulharština, Chorvatština, Čeština, Dánština, Nizozemština, Estonština, Finština, Maďarština, Lotyština, Litevština, Norština, Portugalština, Rumunština, Slovenština, Slovinština, Švédština, Vietnamština

Videonávody

Funkce rychlého mapování

Vícepodlažní mapování: Ano, možnost uložit až 5 map

Vyberte místnosti, které chcete vyčistit

Vyberte přednastavený plán pro čištění místnosti

Vyberte režim čištění pro každou místnost

• Režimy čištění: Suché a mokré používání, Sušené, Intenzivní, Tichý, Individuální
    • Sací výkon (úrovně): 4 úrovně: Eko, Normální, Vysoký, Max
    • Vlhkost mopu (úrovně): 4 úrovně: Žádná, Nízká, Střední, Vysoká
    • Opakování trasy čištění: jednoprůchodový nebo dvouprůchodový
    • Prostory s omezeným čištěním: Virtuální zeď, Oblast bez přístupu, Oblast bez vytírání
    • Nechte robota čistit, když nejste doma: mapa v reálném čase

Upozornění a oznámení v aplikaci

Zpráva o čištění a historie

Panel údržby

Plánovaná čištění

Dětský zámek

Obraťte se na středisko péče o zákazníky: Chat, Telefon

Mokré čištění

Elektrická nádržka na vodu pro úpravu vlhkosti mopu

Omyvatelný mop z mikrovlákna odolný proti opotřebení

Nelze používat s čisticími přípravky

Suché čištění

Funkce zvýšení výkonu na koberci

Typ hlavního kartáče: Pryžový kartáč se štětinami na různé povrchy 1× boční kartáč

Typ filtru: Omyvatelný filtr EPA11

Snímače

• Navigační technologie: Laserová navigace LDS
    • Senzory proti pádu pro detekci okrajů: Ano, 3 snímače
    • Automatický návrat do stanice: Ano, přijímač a vysílač infračerveného signálu

Snímač vyprázdnění nádržky na vodu

Snímač plné nádoby na prach

Snímač plného sáčku na prach

Manévrovatelnost a samostatnost

Úklid místnost po místnosti

Schopnost překonávání překážek: Až 17 mm (prázdná nádržka na vodu)

Funkce automatického dobíjení

Funkce automatického znovuzahájení

Hlasové upozornění a hlasové ovládání

Funkce hlasového upozornění prostřednictvím vestavěných reproduktorů

• Jazyky hlasových upozornění: Čeština, Němčina, Francouzština, Italština, Polština, Španělština, Turečtina, Malajština, Čeština, Nizozemština, Estonština, Maďarština, Litevština, Norština, Rumunština, Slovenština, Slovinština, Švédština
    • Digitální hlasoví asistenti: Alexa

Spotřeba

• Typ baterie: Lithium-iontový
    • Doba nabíjení baterie: Až 6,5 hodiny
    • Napětí baterie: 14,76 V
    • Spotřeba energie v pohotovostním režimu: 130mA

Baterii lze vyjmout a vyměnit

Kapacita

Rozměry stanice (V׊×H) 405 × 262 × 195 mm

Hmotnost robota 3,8 kg

Hmotnost stanice 3,8 kg

Příslušenství

Stanice automatického vyprazdňování 2× Omyvatelný mop 1× Omyvatelný filtr 1× Hlavní kartáč 1× Boční kartáč 2× Sáček na prach

Rohožka

Napájecí kabel

Stručný návod

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 166×Další informace

• Skvělý robotický vysavač a mop v jednom, který se rychle stal nedílnou součástí naší domácnosti. Je elegantní a velmi praktický – naskenuje si každou místnost, a pak ji podrobně vyčistí do největšího detailu. Je efektivní a plusem je i příjemný design. Musí se dokupovat sáčky na odpad, ale výhodou je, že jsou hypoalergenní a nikde nepráší.

• celkem tichý
      • snadné ovládání
      • kvěle vezme i zvířecí chlupy
      • funkce vytírání

Máme malé děti a dvě kočky a každodenní úklid (někdy i dvakrát denně) je časově náročný, tak jsme dlouho po robotu pokukovali. A své volby nelitujeme, už po pár týdnech používání je naše nadšení stále obrovské. Každý den nám ušetří desítky minut práce, s kvalitou úklidu jsme spokojení, díky aplikaci si můžeme naplánovat, jak a kdy kterou místnost uklidit. Pouštíme ho i večer, neruší při uspávání dětí. Uvažujeme o tom, že bychom podobný model pořídili i babičce, která by ale nejspíše nepoužívala aplikaci, ale ovládala robot jen pomocí tlačítek.

• funkce vytírání
      • vymete rohy
      • snadné ovládání

Vysavač jsem si dlouho přála, i když jsem si nebyla jistá, zda zvládne vše, co bych očekávala. Nejvíce jsem se těšila na funkci vytírání, které mě bytostně nebaví. Vysavač vymete rohy, vyhne se překážkám, stačí mu jen nechat otevřené dveře, bez problémů přejede nízký práh. Rádi doma chodíme bosí nebo v ponožkách, děti věčně na zemi, a větší čistota je nyní opravdu znát, i když jsme vysávali denně a vytírali obden.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 166×Další informace

• aplikace v češtině, díky ní máme přehled o úklidu
      • zvládne uklidit i zvířecí chlupy a nepořádek u krbu
      • snadné používání a čištění

Chtěli jsem si co nejvíce zjednodušit každodenní úklid, a dlouho jsme váhali, zda důvěřovat výkonu robotického vysavače, zda zvládne uklidit kočičí chlupy a dlouhé vlasy manželky a dvou dcer, které prostě všude po domě máme. A nelitujeme našeho rozhodnutí. Už po měsíci víme, že to zvládne, a dobře. Vytře i jemný prach. Údržba je snadná. Aplikace vše ukáže.

• Intuitivní
      • Hadřík mopu by se měl po každém mopování vyprat

Tento robotický vysavač musím pochválit, uklízí vysoce účinně, mam srovnání s ručním vysavačem s funkcí vytírání, tento robotický pracuje určitě efektivněji. U ručního vysavače byly nečistoty spíše rozmazané a u robotického jsou skutečně vysáté a vytřené. Aplikace do telefonu je dobrá, i když nastavení mi chvíli trvalo, chce si s tím pohrát a objevit všechny možné funkce a varianty, to bohužel v návodu není popsané co a jak nastavit. V aplikaci je i mapa bytu, kde je vidět, co už uklidil, jezdí systematicky, přesně, do ničeho nebourá.

• Rychlý
      • Tichý
      • Uklízí i psí chlupy

Ideální pomocník pro každodenní úklid, který vysává a vytírá jedním tahem, uklízí intenzivně, poměrně rychle a taky je tichý ( když tedy nenastavíte extra výkon sání). V pohodě dcera spí ve vedlejším pokoji, když robot uklízí. Máme doma krb na dřevo a taky domácí mazlíčky, takže je častý úklid nezbytností a tenhle robot hodně ušetří práci. Používáme téměř každý den a nemůžeme si stěžovat, super pomocník.

• velká výdrž baterie
      • vysoká účinnost sání i mopování
      • chytrá aplikace
      • sáček na odpad se musí dokupovat, ale na druhou stranu je hypoalergenní a nepráší

S robotickým vysavačem jsem spokojená a velmi mile překvapená funkcí mopování. Má dvě funkce v jednom přístroji, což se opravdu hodí - lze každou místnost v domácnosti nastavit jednotlivě, zda chci vysávat nebo i vytírat a jakou intenzitou sání a jakou vlhkostí mopu. Robot má velkou výdrž baterie, na jedno nabití zvládne uklidit 150-200m2, takže opravdu velký byt. Také velice oceňuji chytrou aplikaci do mobilu, lze nastavit pravidelný úklid a nebo individuální čištění. Lze i robot poslat uklízet jen do konkrétní místnosti, což ráda využiju např. po vaření v kuchyni. Aplikace je v češtině a lze nastavit i robota, aby na vás mluvil česky.

• tichý chod
      • rychlý a důkladný úklid všech povrchů
      • v aplikaci mám stále přehled, jak je úklid daleko
      • zvládá i dlouhé psí chlupy, které se na kartáče skoro vůbec nenamotávají

Pořízení robotického vysavač jsme dlouho zvažovali, zvlášť po tom, co s námi začala bydlet naše čtyřnohá slečna. A výsledky byly nad očekávání. Konečně jsme se zbavili těch věčných chlupů na podlaze i z koberce. Plánování úklidu na jednotlivé dny a v různých místnostech jsem zvládl snadno hlavně díky přehledné aplikaci v češtině. Teď už jenom z práce můžu sledovat, jak doma probíhá úklid. S nabíjecí stanicí se zásobníkem na odpad mám jistotu, že vysavač zvládne celý byt v jednom dni. Díky tichému režimu je možné spustit úklid i v noci a nikoho to neruší, ale i při normálním režimu je překvapivě tichý.

• přehledná aplikace, máme přehled o úklidu
      • aplikace v češtině
      • komunikace v češtině
      • psí chlupy mu nedělají problém
      • snadné čištění vysavače a mopu
      • jednoduché doplnění vody

Vysavač jsme pořídili, abychom si ušetřili úklid po naší dlouhosrsté fence. S úklidem vysavače jsem spokojená, vysaje a vytře důkladně všechny místa. Nedělá mu problém koberec s vyšším vlasem. Jenom vynechává blízké okolí dobíjecí stanice. Velkou výhodou je zásobník na odpad ve stanici. Vysavač je celkem tichý.

• Velmi tichý chod
      • Přehledné aplikace.
      • Výdrž baterie
      • Nastavitelnost zón kam nesmí
      • Hlučný při vyprazdňování odpadu do dokovací stanice, ale to trvá jen chvilku

Robot nám doma změnil kompletně úklidové rutiny. Jelikož bylo vysávání a stírání doma moji parketou, stal se "Lojza" (tak mu říkáme) mým novým kamarádem. Skamarádili jsme se pomocí aplikace. Ta nám už od začátku usnadňovala komunikaci a pomohla nám se vzájemně poznat. Lojza si nejprve projel první patro a poté druhé. Mile mě překvapilo, že udrží v paměti všechny místnosti včetně jejich nejzazších zákoutí. Super na Lojzovi je i to, že mám stále přehled o opotřebení jeho částí a kdykoli tak můžu zareagovat a jeho součást vyměnit. Nejlepší na Lojzovi je však to, že poslouchá do puntíku, díky možnosti určit do jakých oblastí se může či nemůže vydat, kde může stírat a kde už ne(koberce) se jeví jako ideální spolupracovník. Jen občas potřebuje pomocí v případě problému, ale to mi dá vždy vědět zvukový signálem (ano, normálně na mě mluví česky) a také upozorněním v aplikaci. Mám radost i z toho, že se skamarádil s našimi psy a pomáhá mi po nich uklidit a to k mé velké spokojenosti. Lojza už nám prostě nesmí z domu. Starám se o něho jako o vlastního, dokovací stanici má vždy připravenou a tak i po dlouhých nočních výletech, vždy může doplnit energii na další den. Je to prostě neúnavný pomocník. Lojzu tak vřele doporučuji, ale svého už nedám :-)