Philips XU 7100/01

Virtuální zeď: ano, v mobilní aplikaci Zdroj energie: aku (Li-ion) Hlučnost (dB): 65 Mopování: ANO Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 3 Mobilní aplikace: ANO...
10 099 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka DATART.cz

Skladem • Více variantZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Info v obchodu59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma18 neověřených recenzíDalší informace

tvrdé podlahy/koberce
    HEPA filtr
    Barva
    černá

• Virtuální zeď: ano, v mobilní aplikaci
    • Zdroj energie: aku (Li-ion)
    • Hlučnost (dB): 65
    • Mopování: ANO
    • Objem prachového sáčku nebo nádoby (l): 3
    • Mobilní aplikace: ANO
    • Použití: robotický vysavač s mopem
    • Doba provozu na jedno nabití až (min.): 85
    • Výška (cm): 9.7
    • Druh podlahy: na koberce; na tvrdé podlahy
    • Na zvířecí chlupy: ANO
    • Plánování úklidu: ANO
    • Rozeznávání překážek: bezdotykové
    • Typ navigace: laserová navigace
    • Barva: černá; zlatá

Robotický vysavač a vibrační mop s funkcí automatického vysypávání do stanice

• Barva černá a zlatá
    • Sací výkon 5000 Pa
    • S funkcí detekce malých překážek
    • 360° laserová navigace (LiDAR)
    • Li-Ion baterie 5200 mAh

• Šířka (cm): 39.00
    • Hloubka (cm): 52.10
    • EAN: 8720389020445
    • Záruční doba: 24 měsíců

Robotický vysavač a vibrační mop s funkcí automatického vysypávání do stanice, laserová navigace, doba provozu až 180 minut.

Další hromada falešných recenzí stejně jako u Philips XU 7000/02, XU 3110/02 a dalších Philips vysavačů.
      Opravdu chcete vysavač od firmy, která si vás chce získat podvodem?

• Máme doma kočku, takže tenhle vysavač jsme opravdu hodně ocenili. Skvěle odstraňuje zvířecí chlupy. Robotický vysavač dodá domácnosti zajímavou dynamiku, ale i kočka si na něj už zvykla. Vysává rychle a rychle se i nabíjí. Navíc si podrobně zmapuje místnost a detailně ji pak vyčistí. Je sice trochu dražší, ale cena odpovídá kvalitě.

• Možnosti nastavení úklidu - síla sání + počet opakování
      • Rychlost úklidu
      • Možnost nastavení zón, kam vysavač nejezdí
      • Chybějící madlo

S vysavačem jsem spokojená.
      Na úvod se nenechte odradit stahováním a trošku náročnějším nastavováním aplikace a prací s vytvořenou mapou, protože Váš čas nad tímto strávený se Vám rychle vrátí při každodenním používání vysavače.
      Velkou výhodu vidím v možnosti nastavení úrovně sání a počtu opakování vysátí zóny. Na každodenní rychlo-úklid stačí 1 opakování a úklid je za chviličku hotový. V případě většího nepořádku volím opakování 2x či 5x (na hustý koberec), úklid trvá o něco déle, ale výsledek stojí za to.
      Mopovací funkci využívám jen na dlaždičky v kuchyni, koupelně a předsíni, při větším nepořádku volím více opakování.
      Ze začátku mě překvapilo, že výrobek nemá žádné madlo, ale rychle jsem si na to zvykla.

• Česká lokalizace
      • mopování
      • samostatnost robota
      • snadná ovladatelnost
      • bezstarostná manipulace

Hned po obdržení tohoto robota jsem na něj nemohl dát dopustit. I pro nás slabší v cizích jazycích to není žádná překážka; po stáhnutí aplikace jsem byl schopen robota zcela v češtině nastavit i ovládat, to vše velmi snadno. Navíc robot perfektně zmapuje celý prostor. Proto jsem tedy mohl zapomenout na "dometávání" rožků a podobných zákoutí, robot si se vším lehce poradí. Neuvěřitelně ulehčí celkovou práci a to na zmáčknutí jediného tlačítka.
      Musím říct, že robot předčil má očekávání a jsem nadmíru spokojen. Je vhodný pro uživatele všech věkových kategorií a to i pro ty technologicky nejméně zdatné.
      Osobně mě překvapilo taktéž, jak dobře dokáže robot mopovat podlahu. I díky všem těmto přednostem bezpochyby stojí za tu cenu a mohu ho směle doporučit.

• čeština, mopování, výdrž baterie, samostatnost
      • nic mě nenapadá

O robotickém vysavači jsem přemýšlela už delší dobu, ale nebyla jsem si jistá, protože na svůj bezsáček nedám dopustit. Pak sem ale dostala doporučení od kamarádky na tohoto robota, který zároveň i mopuje a řekla jsem si, že je čas investovat. Chtěla jsem hlavně ušetřit čas, ale mít uklizeno stejně jako s původním vysavačem, což se po měsíci používání více než splnilo. Robot přišel obratem, návod na nastavení byl v pohodě a nejvíc oceňuji aplikaci v češtině. Od prvního nastavení a naskenování se robot stará v podstatě sám. Zvládne všechny místnosti v bytě včetně rohů, koberce jsem si nastavila v aplikaci a hlavně se sám vyprazdňuje. Skvělá je i výdrž baterky, velký zásobník na vodu a rychlost, s jakou byt zvládne uklidit. Celkově jsem moc spokojená a můžu jen doporučit všem, kdo už něchtějí ztrácet čas věčným vysáváním a umýváním podlah.

• důvěra ve značku philips

Po měsíčním provozu velká spokojenost i když ze začátku jsem byl velmi skeptický. Důležité je prvotní naskenování místností. Jak je psáno v návodu uklidit a urovnat všechny předměty otevřít dveře pro volný průjezd. O zbytek se robot postará sám. Ovládání a nastavení přes apku jednoduché, pohodlné. Po místnostech se pohybuje systematicky, žádné náhodné popojíždění a vrážení do všeho co stojí v cestě. Vysaje, vytře a sám se v dokovací stanici vyčistí.

• mapování prostoru,
      • detekce překážek
      • vytírání

Po 8 letech užívaní jiného modelu od konkurence jsem investoval do nového vysavače a zatím paráda. Oproti poslednímu "chytrému vysavači" zvládá poměrně dobře mapovat prostor. V app si můžu nastavit zóny, kam má a nemá jezdit. Překážky opravdu detekuje, nenamotává kabely ani záclony, což se mi u staršího modelu stávalo. Jednoznačně doporučuji majitelům mazlíčků, protože zvládne všechny chlupy včetně nejjemnějšího prachu. Vždy mám radost, když přijdu domů a podlaha je krásně uklizená. Vytírání je pak třešnička na dortu. Za mne opravdu nejlepší investice.

• MOPUJE,
      • Vysává i v rozích,
      • Manipulace přes mobilní aplikaci

Z nového vysavače jsem nadšená. Šetří mi spoustu času a energie, které bych jinak musela věnovat ručnímu vysávání. První věc, která mě nadchla, je kvalita čištění. V porovnání s vysavačem, který jsem dříve používala, je to obrovský rozdíl. Zvládá prach i drobky v rozích, což byl dříve problém. Krásně vyluxuje parkety i koberec. Zároveň vytře i poslední zbytky prachu a nečistot. Aplikace mi dala trochu zabrat, ale kdo je zvyklý takto pracovat, bude nejspíš spokojený. Nevýhoda je potřeba prostoru pro zaparkování. To ale platí pro všechny vysavače. Za mě je to super výrobek a jsem moc ráda, že jsem se pro něj rozhodla.

• První vysavač, po kterém nemusím vysávat.

Vysávání a použití mopu současně je výborná věc. Robotický vysavač pracuje skvěle, má silný sací výkon, takže si poradí nejen s prachem, ale i s většími nečistotami v kuchyni nebo prádelně, kde vysipu z kapes svého syna všechno možné…..Navíc rovnou vytře, takže se prach nevíří a znovu neusazuje. Hodně znečistěnou podlahu, například od bahna nebo od mastnoty asi dokonale nevytře, ale pro náš velký byt je ideální. Jakmile se naplní, dojede se vysypat do „koše“ a vyrazí na další kolo. Nastavení aplikace jsem předala synovi, pro kterého to byla zábava. Já mám teď díky tomu přehled, co vysavač zrovna dělá. Při výběru pro mě bylo důležité, že si můžu nastavit různé formy úklidu pro každou místnost zvlášť. Takže třeba v dětském pokoji, kde máme koberec, vysavač nevytírá. Vysavač mám zatím chvíli, ale s nákupem jsem moc spokojená. Dříve jsem měla jednodušší model od konkurence, u kterého jsem stejně občas vysávala, protože se nedostal do rohů, kde se pak hromadil prach. Nový vysavač zvládá rohy perfektně. Za mě skvělý výrobek, který určitě doporučuji.

• Super aplikace v CZ
      • Snadné ovládání a nastavení
      • Výkonnost
      • Kapacita baterie a doba nabíjení
      • Žádné

K nákupu robotického vysavače jsem byl dost skeptický, jelikož jsem se obával obecně baterie, nastavení a samozřejmě i účinnosti, kterou obecně tenhle segment recenze provázejí.

Vybral jsem si právě tento robotický od Philips, jelikož je to značka, od které doma věci už mám (kartáčky, tyčový vysavač) a také kvůli tomu, že pokud by se mi robotický vysavač nelíbil, mohu ho zadarmo do 30 dnů vrátit.

O to více jsem byl překvapený. Vysavač přišel v krabici hned na druhý den od objednání. Obecně, anglicky moc neumím a návody nesnáším, ale stačilo nainstalovat aplikaci, která je kompletně v češtině a provedla mě kompletním nastavením vysavače od zapojení, po scan místností a následném spuštění, což velmi oceňuji.

Vše si sám naskenuje, doporučuji tedy před tím uklidit, abyste vysavači řekli, co je pevná věc (stůl/židle).

Náš dům má kolem 100m2, což vysavač zvládne hravě za necelých 40 minut a pak se sám dojede nabít a dokonce i vyprázdnit, tzn nemusím na něj ani šáhnout.

Navíc ho mohu zapínat z práce na dálku, takže se mi zatím uklidí dům, než dorazím domů.

Hodně cením vytírání, jsou to dvě mouchy jednou ranou.

Co doporučuji před koupí, je přeměřit výšku prahů mezi místnostmi, vysavač dá 2-2,5 cm.

Za mě opravdu super výběr a jsem rád, že jsem do koupě šel.