Roborock S5 Max

Popis produktu

Parametry produktu

Hmotnost
3.5 kg

Parametry produktu

Hmotnost
3.5 kg

Popis produktu

Velká nádržka

Nádoba na vodu má velikosti 280 ml. Takto velká nádrž stačí na vyčištění bytu o velikosti 200 m² bez nutnosti výměny vody. Efektivnější dávkování je zajištěno peristaltickou pumpou, kterou využívají například i nemocniční kapačky.

Inteligentní vypouštění vody

V aplikaci si nastavíte průtok vody podle povrchu v místnosti. Roborock S5 Max si navíc pamatuje, kde už vytíral, a při přejíždění po hotových prostorech přestane čerpat vodu. Když je hotový, okamžitě zastaví vypouštění vody, aby mohl mop začít schnout.

Určete, kde se má uklidit

Sami si můžete pomocí aplikace zvolit, kde chcete, aby se vysavač pohyboval. V nastavení lze vytvořit vyloučené zóny, nebo na koberce umístit bariéry. Tak můžete klidně odejít z domu a nechat svého chytrého pomocníka pracovat bez obav, že by se dostal tam, kam nemá.

Stále stejný výkon

Pro ještě efektivnější práci má Roborock S5 Max odpružený mop, který tlačí stále stejnou silou 11 oz bez ohledu na to, kolik je v nádržce vody.

Učí se rychle

Aby byl robotický vysavač ve vašem bytě dobře orientovaný, je vybavený laserovým dálkoměrem, který se otáčí rychlostí 300 ot/min a snímá 360° skeny prostoru v reálném čase. Díky tomu se rychle naučí rozložení jednotlivých místností a pracuje s 98% přesností.

Snadné ovládání

Inteligentní 32bitový čtyřjádrový procesor už během prvního úklidu zjistí, jak je váš byt vybaven, kde jsou překážky a kde koberce. Tak si dokáže naplánovat optimální trasu, ať už mu dáte pokyn uklidit celý byt nebo jen některé místnosti. Roborock S5 Max poslouchá i hlasové povely, takže pro jeho spuštění doslova nemusíte hnout prstem.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.