Robzone Duoro Ultimate Profi

TOP 50 v kategorii Robotické vysavače

Robzone Duoro Ultimate Profi

Chytře vysává i vytírá v jednom kroku. Vysaje neomezeně velký prostor. Přesná laserová navigace se zónovým úklidem. Inteligentní systém úklidu MyFloor...
14 109 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Robzone

Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 6 169 recenzíDalší informace

Prémiový robot pro úklid celé domácnosti. Chytře vysává i vytírá v jednom kroku neomezeně velký prostor. Turbo sání s Boost Effectem je garancí perfektně vysátých koberců. Unikátní elektronický systém dovlhčování s přesným dávkováním vody umožňuje nastavit vytírání každé podlaze na míru. Nejnovější laserová navigace je zárukou přesné orientace a pečlivého úklidu i v komplikovaném prostředí. Propojení s mobilní aplikací přináší nejen pohodlné ovládání, ale i celou řadu nadstandardních funkcí včetně zónového úklidu vybraných místností, permanentního mapování pro více podlaží nebo nastavení intenzity vytírání. Aplikace i robot komunikují česky.

14 hlavních výhod robota

• Rozšířené ovládání mobilní aplikací.
  • Inteligentní mapování místností.
  • Neomezená velikost uklízené plochy.
  • Intenzivní vytírání Aquamax.
  • Dezinfekce podlahy s příjemnou vůní.
  • Inteligentní systém úklidu MyFloor.
  • Speciální program pro tichý úklid.
  • Vysoký výkon s TURBO sáním.
  • Elektronicky nastavitelné vytírání.
  • Boost Effect pro úklid koberců.
  • NO-GO zóny a virtuální stěny v aplikaci.
  • Výměnné sací hlavice.
  • Speciální mopy pro intenzivní a šetrné vytírání.
  • Absolutní kontrola nad úklidem s mobilní aplikací.

Hlučnost
Výška robota
10.5 cm
3.5 kg

• , zakoupeno v Robzone

Zatím spokojen čas ukáže.

zatím dělá co má

• sledování úklidu v aplikaci
    • ovládání přes mobil
    • 3 dny po zakoupení šla cena o 4500 Kč níže
    • nevytře zaschlou špínu ,např.stopy psů

Měla jsem několik let vysavač známé značky, který stál hodně peněz, se kterým jsem nebyla spokojena, tudíž jsem se bála pořídit si jiný vysavač. Moje sestra má vysavač Duoro XCLEAN, který mi půjčila na vyzkoušení, protože je velmi spokojená. Vysavač předčil mé očekávání. Jediná nevýhoda, výdrž baterie. Ještě ten den jsem si objednala Duoro ULTIMATE, byla to jasná volba, objednat nejvyšší řadu s velkokapacitní baterií. Vysavač precizně vysaje, máme dva chlupaté psy, vysává denně. Je naprogramován, vysaje než přijdeme domů z práce. Ušetřil nám čas, jsme velice spokojeni, můžu jen doporučit. Jediné malé mínus, při vytírání zůstanou zaschlé stopy. Jinak je úklid opravdu dokonalý. Kudy chodím, tudy chválím.

Hlučnost
Výška robota
10.5 cm
3.5 kg

14 hlavních výhod robota

• Rozšířené ovládání mobilní aplikací.
  • Inteligentní mapování místností.
  • Neomezená velikost uklízené plochy.
  • Intenzivní vytírání Aquamax.
  • Dezinfekce podlahy s příjemnou vůní.
  • Inteligentní systém úklidu MyFloor.
  • Speciální program pro tichý úklid.
  • Vysoký výkon s TURBO sáním.
  • Elektronicky nastavitelné vytírání.
  • Boost Effect pro úklid koberců.
  • NO-GO zóny a virtuální stěny v aplikaci.
  • Výměnné sací hlavice.
  • Speciální mopy pro intenzivní a šetrné vytírání.
  • Absolutní kontrola nad úklidem s mobilní aplikací.

MyFloor - inteligentní program, který myslí za vás

Váš byt si naskenuje, umožní vám pojmenování místností a bude uklízet, kde chcete. Po nabití energie dokáže v úklidu pokračovat tam, kde přestal, dokud není dokonale čisto. Chytrá aplikace nabízí vytvoření až 5 různých map a díky tomu Robzone Duoro Ultimate Profi zvládne úklid i vícepodlažního domu nebo několika domácností (např. doma i na chalupě).
MyFloor - inteligentní program, který myslí za vás

Výkonné turbo sání

Intenzivní úklid i hluboko usazených nečistot. Stačí zvolit v aplikaci funkci TURBO a robot skvěle vysaje všechny nečistoty mezi vlákny koberce nebo zvířecí srst. Navíc speciální funkce Boost Effect pro automatické zvýšení výkonu na kobercích.

Výkonné turbo sání

Tichý úklid, pracuje a přitom neruší

Jsou někteří členové vaší domácnosti hákliví na hluk nebo chcete uklízet v noci? Žádný problém. S funkcí Silent bude vysavač pracovat tiše, aby nikoho nerušil.

Tichý úklid, pracuje a přitom neruší

Výměnné sací hlavice

Dvě výměnné sací hlavice pro dosažení co nejlepší kvality úklidu. Hlavice Active Brush s kartáčem si poradí i s hluboko usazenými nečistotami v kobercích. Hlavice Easy Pet je vhodná pro vytírání a oceníte ji i při úklidu dlouhých vlasů.

Výměnné sací hlavice

Elektronicky řízené vytírání

Elektronický systém dovlhčování s přesným dávkováním vody. Na jedno kliknutí v aplikaci nastavíte intenzitu vytírání přímo pro vaši podlahu. Vytře odolnou špínu na dlažbě i na dřevěné podlaze. Během uklízecího cyklu elektronická pumpa dávkuje vodu přesně dle nastavené intenzity, a tak máte vytírání absolutně pod kontrolou.

Elektronicky řízené vytírání

Systém vytírání Aquamax s dezinfekcí

Unikátní systém mokrého vytírání Aquamax vás překvapí svou účinností. Vytře až 110 m2. V mopu obsažená chytrá mikrovlákna Addsorb Fibre během mokrého vytírání nasají obrovské množství nečistot hluboko do mopu, kde je uzamknou, a povrch mopu tak zůstává při styku s podlahou neustále čistý. S použitím spreje Aquamax odstraní i odolnou špínu. Podlahu dezinfikuje a svěže provoní celý byt.

Systém vytírání Aquamax s dezinfekcí

Extra pečlivý metodický úklid

Nejnovější laserová navigace pracuje s metodickou přesností. Prostor si rozdělí do sektorů, které postupně a velmi precizně uklidí. Robzone Duoro Ultimate Profi dokáže rozeznat jednotlivé místnosti a vy si jen zvolíte, kterou chcete uklízet. Ultrazvukové senzory detailně snímají překážky, které si ukládá do paměti.

Extra pečlivý metodický úklid

NO-GO zóny

Potřebujete nastavit zakázaná místa, kde robot nesmí uklízet nebo oddělit koberec od hladké podlahy při vytírání? Vyznačte přímo v mapě NO-GO zóny nebo jednoduše použijte magnetickou pásku přímo na podlahu.
NO-GO zóny

Skvělá orientace v jakémkoli prostředí

Moderní laserová navigace je zárukou dokonalého úklidu jakkoli velkého nebo složitého bytu. Robzone Duoro Ultimate Profi zvládne uklízet vybrané místnosti nebo celý byt najednou, během úklidu se dobít a pokračovat, dokud není perfektně čisto. Uklízecí cyklus může až 3x za sebou zopakovat. Dokonale uklízí nejen podél nábytku, ale i v rozích nebo pod pohovkou. Oboustranné boční kartáče bez problémů dosáhnou i do rohů a precizně vymetají prachové chuchvalce podél stěn.
Skvělá orientace v jakémkoli prostředí

Vysaje až 1,2 litru nečistot

Nadstandardně velký sběrný koš pojme až 1,2 litru nečistot nebo zvířecí srsti. Ke kvalitě vysávání přispívá účinný HEPA filtr. Robzone Duoro Ultimate Profi je ideální pro každodenní úklid téměř všech typů podlahových krytin.
Vysaje až 1,2 litru nečistot

NOVINKA - Chytře vysává i vytírá v jednom kroku. Vysaje neomezeně velký prostor. Přesná laserová navigace se zónovým úklidem. Inteligentní systém úklidu MyFloor. Elektronicky řízené vytírání AQUAMAX

• , zakoupeno v Robzone

Zatím spokojen čas ukáže.

zatím dělá co má

• Vůbec nic
    • Neskutečně předražený výrobek. Robot se zcela náhodně zapínal uprostřed noci. Opakovaně jsem jej reklamoval. Přístup prodejce Robzone byl zcela katastrofální. Nikdy jej neopravili a vraceli jej zpět se stejnou závadou. Neměl jsem již čas se nimi dohadovat ohledně vrácení částky, takže jsem si zakoupil výrobek od jiného výrobce a Robzone jsem vyhodil. Navíc jsem zjistil, že konkurenční výrobek umí to samé a stojí cca 1/3...Nikdy více žádný výrobek od společnosti Robzone....

Pokud chcete vyhodit peníze za předražený vadný výrobek, pak je Robzone skvělá volba....

• kvalita vysávání
    • ovládání přes mobil
    • 3 dny po zakoupení šla cena o 4500 Kč níže
    • nevytře zaschlou špínu ,např.stopy psů

• , zakoupeno v Robzone

• Zatím vše v pořádku, uvidíme co po delší době.

Robzone (prodejce)

děkujeme za Váš nákup i recenzi. Věříme, že budete s novým pomocníkem dlouhodobě spokojeni.

• , zakoupeno v Robzone

• Jedná se o můj 1. robotický vysavač a zatím jsem spokojená. Vysaje i dlouhé chlupy od našich psích mazlíčků.

Robzone (prodejce)

děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Jsme rádi, že jste spokojeni.

• Ochotný přístup servisních techniků
    • Neustále v servisu,
    • vysával mimo nastavený čas v brzkých ranních hodinách
    • uložená mapa se neustále měnila

Nespokojenost s tímto robotem..
    Od robota za 18000,- jsme čekali spolehlivost, což se nestalo.
    Robot byl vícekrát v servise než je zdrávo.

• , zakoupeno v Robzone

Ušetří spoušť času kvalitním úklidem

Robzone (prodejce)

děkujeme za Vaše hodnocení i nákup na našich stránkách. Vážíme si Vaší spokojenosti.

• vůbec nic
    • koupil jsemho do domu,ale na firmu, takže rok záruka tudíž OK
    • během prvních 7 měsíců byl 7x na reklamaci, poté mi poslali úplně nový, asi se jim už nevyplatil opravovat pořád ten starý ale ejhle i ten nový se už po druhé zase nerozjel a následovaly další 4 reklamace než vlastně skončilo roční období záruky a už chtěli za první opravu 3800 kč, jenže ani potom se zase podruhé nerozjel a chtěli hned zase 3900 kč za další opravu ...
    • absolutně nechápu tuto firmu a tento výrobek
    • přirovnal bych je k šmejdům co se snaží lidi jen okrást a nejde jim o nic jiného než o peníze

výrobek strávil více času cestováním na reklamaci a zpět než kolik strávil času aby sloužil
    v aplikaci jsou hodiny kolikrát byl výrobek spuštěn a kdy se mají měnit jednotlivé díly, totální výsměch...na prstech jedné ruky spočítám minuty, opravdu minuty kdy výrobek jel než se zase rozsypal a putoval zase na měsíční reklamaci

• rychlost a kvalita mopování
    • tichý režim pro úklid když jsme doma
    • velký koš kam se vejde hodně nepořádku
    • chytrý a spolehlivý

Dlouho jsme váhali a teď jsme nadmíru spokojeni :-)

Robzone (značka)

děkujeme za Vaše hodnocení a nákup. Věříme, že Vám je nový vysavač nápomocen ve Vaší domácnosti. Vážíme si Vaší spokojenosti.