Sencor SRV 2230TI

8 cm
2.2 kg

Vysává velmi dobře,nákupu nelituji

• , zakoupeno v NetFoto.cz

Jednoduchý domácí robotický vysavač. Mám ho už 2 roky. Účel splňuje i na zvířecí chlupy. Má ho i dcera a teď jsem objednávala jako dárek. Škoda, že už skoro není k sehnání.

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

Výška robota
8 cm
2.2 kg

Jsem robotický vysavač SRV 2230TI od Sencoru
Uklidím podlahy v celé domácnosti, aniž bych potřeboval Vaši přítomnost, energii a hlavně čas. Jsem totiž robotický vysavač od Sencoru, vybaven spolehlivým motorem typu DC, který mi umožňuje silný sací výkon pro pořádný úklid! Se vzhledem, který lichotí každému interiéru, obohatím dům, byt, kancelář, chalupu o funkční robotický vysavač s různorodými funkcemi a režimy pro uklízení.

Nabízím 6 režimů uklízení. Senzory
Uklízím se 6 režimy všechny druhy podlah a koberce s nízkým chlupem, a to i v jakémkoliv patře. Nejen, že jsou mé rozměry ideální pro vysávání pod nábytkem, postelí i gaučem, ale také mám spolehlivé přední a zadní infračervené senzory, díky kterým nepadám ze schodů a nevrážím opakovaně do věcí. Prostě vím, že tam jsou a jednoduše je objedu nebo zvolím jinou trasu úklidu. Také dokážu překonat 2 cm výšku koberců a 1 cm lišty.

Tak se pojďme na ty moje režimy podívat!

• 1. Automatický režim - Vhodný pro úklid celé domácnosti. Automaticky volím efektivní kombinaci různých cest úklidu, abych odvedl ten nejlepší výsledek.
  • 2. Režim úklidu ve spirále - V každé domácnosti je místo, kde se hromadí větší množství nečistot, jako je například kuchyň nebo dětský pokojíček s herní plochou. Automaticky zvýším svůj sací výkon na maximum a začnu se spirálovitě otáčet v prostoru s nečistotami.
  • 3. Režim pohybu náhodným směrem - I s tímto režimem mohu uklidit celou domácnost. Po spuštění začnu automaticky volit náhodné směry jízdy po celém prostoru a vysávám, dokud mi nedojdou síly.
  • 4. Režim úklidu podél stěn - Systematicky se držím podél stěn a svými bočními kartáči nahrnu nečistoty i z těžko přístupných míst přímo pod sebe, kde je vysaji sací trubicí.
  • 5. Režim úklidu cik cak - Volím klikaté pohyby pro perfektní úklid velkých ploch bez nábytku.
  • 6. Režim maximální výkonu - Nastartuji TURBO sání pro rychlý a účelný úklid.

Umožňuji komfortní ovládání
Součástí mého početného příslušenství je dálkový ovladač. Prostřednictvím něho mi můžete pohodlně nastavovat všechny funkce a režimy, aniž byste museli vstát od rozečtené knihy.

Nabízím několik užitečných funkcí
Se svými funkcemi jistě potěším každého nováčka, ale i zaběhlého uživatele robotického vysavače.
Vysávám i vytírám - Součástí mého balení je antistatická prachovka, která slouží i jako mop. Pod mým "kloboukem" ukrývám dvě nádoby. Do jedné zachytávám nečistoty a druhá mi slouží jako nádržka na vodu. Pokud je má nádržka s vodou naplněna a mop připevněn, začnu vysávat a zároveň vytírat podlahu pro ten nejlepší výsledek.
Sám se vracím do nabíjecí stanice - Ani robotický vysavač není neúnavný. V případě, že jsem dokončil svůj úklid nebo mi došla energie, automaticky se vrátím do nabíjecí stanice, abych byl opět připraven zatočit s nepořádkem.
Můžete mi nastavit čas úklidu - Chcete, abych uklidil, než přijdete domů z práce? Nastavte mi režim a čas úklidu na libovolnou dobu. Po návratu domů, budou Vaše podlahy zářit čistotou.

S HEPA filtrem už žádné kýchání
Ta nejlepší péče pro alergiky i citlivé nosy! S HEPA filtrem zachytím i ty nejmenší částečky prachu. Filtr je snadno vyjímatelný a omyvatelný, stejně jako nádobka, do které všechny nečistoty zachytávám. Už žádné sáčky a častá výměna filtru, se mnou vždy kvalitně!

Mám skvělou výdrž díky kapacitní baterii
Až 1,5 h soustavného uklízení mi umožňuje má kapacitní baterie LG Li-Ion prémiové kvality.

Mé hlavní přednosti

• Režim automatického úklidu
  • Možnost mokrého vytírání
  • Dokovací stanice s funkcí automatického nabíjení

Funkce a vlastnosti
Moderní elegantní design
Dálkové ovládání
Úklid laminátových a dřevěných podlah, dlažby, vinyl a koberců s nízkým vlasem
Kvalitní DC motor zaručuje dlouhou životnost
Prémiová LG Li-Ion baterie

5.       Režim úklidu cik cak
6.       Režim maximálního výkonu

Široké spektrum praktických funkcí
Funkce mopu
Funkce návratu do nabíjecí stanice
Nastavení plánovaného úklidu
Zrušení plánovaného úklidu

Infračervené přední a spodní senzory k zamezení střetu s překážkami
Vysoce kvalitní HEPA filtr pro zachycení i nejmenších částic
Provozní doba až 90 min s kapacitní baterií 2600 mAh

Akumulátor
Síťový adaptér
Nabíjecí základna
Dálkové ovládání + 2 ks baterie
Boční rotační kartáče (2 ks)
Nádoba na prach

Kupoval jsem jej dceři a je spokojena

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

super...

• , zakoupeno v DNO elektro

• Překvapivě dobře saje nečistoty ale i prach dokonce i z koberce s krátkým chlupem
  • , zakoupeno v DNO elektro

Naprostá spokojenost. Pracuje skvělé. Zakoupeno jako dárek. Obdarovaný je nadšen.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• sám se nabije
    • bez problému se zvířaty
    • lehce se čistí
    • Trochu hlučnější.

Velký pomocník. Vysávala jsem každý den neb mám plovoucí podlahu a vše bylo vidět. Alfons udělá spoustu práce za mne. Nejlepší je,že sám dojede do dokovací stanice se nabít. Přejede i nižší prahy. Pejsek ho přijal bez problémů. Lehce se čistí. Občas jezdí zmateně po bytě,ale vždy je uklizeno.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Zametá výborně,moc se to líbí,ale vypadává stírací deska. Ještě to vzkouším a když to bude pokračovat, budu žádat výměnu.Jinak bych byla moc spokojená. Stanusche

• Jednoduché ovládání
    • Nízká cena
    • Splňuje očekávání
    • Za tu cenu nic

Skvělý pomocník do domácnosti, hlavně s malými dětmi. Tento produkt má maximálně jednoduché ovládání (tlačítko na přístroji, nebo dálkový ovládač), velmi slušnou výdrž na jedno nabití baterie. Jednoduchá údržba, náhradní smetáčky v balení. Za danou cenu myslím výborný poměr výkon / cena.

• , zakoupeno v MNOHO

Skvělý pomocník