Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Viomi Alpha 2 Pro

0 %
Viomi Alpha 2 Pro je inteligentní vysavač Inteligentní robot Viomi Alpha 2 Pro za vás důkladně vyčistí vaši domácnost. Díky duálnímu laserovému navigačnímu systému Lidar se...
12 039 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka MEZAMO.CZ
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (3)

Do 3 dnů  1 variantaZdarma70 % • 90 recenzíDalší informace
Robotický vysavač Viomi Alpha 2 Pro s vyprazdňovací stanicí
Do týdne  1 varianta99 KčDárek89 % • 606 recenzíDalší informace
ROBOTICKÝ VYSAVAČ VIOMI ALPHA 2 PRO S VYPRAZDŇOVACÍ STANICÍ
Do týdne  1 varianta79 KčDárek50 % • 88 recenzíDalší informace
Intelligent vacuum cleaner Viomi Alpha 2 Pro with emptying station

Popis produktu

Viomi Alpha 2 Pro je inteligentní vysavač Inteligentní robot Viomi Alpha 2 Pro za vás důkladně vyčistí vaši domácnost. Díky duálnímu laserovému navigačnímu systému Lidar se...

Parametry produktu

Výrobce
Typ podlah
tvrdé podlahy i koberce
HEPA filtr
ano
Mopování a vysávání 2v1
ano
Kapacita akumulátoru
5200 mAh
Doba provozu
200 min

Parametry produktu

Výrobce
Typ podlah
tvrdé podlahy i koberce
HEPA filtr
ano
Mopování a vysávání 2v1
ano
Kapacita akumulátoru
5200 mAh
Doba provozu
200 min

Popis produktu

Viomi Alpha 2 Pro je inteligentní vysavač

Inteligentní robot Viomi Alpha 2 Pro za vás důkladně vyčistí vaši domácnost. Díky duálnímu laserovému navigačnímu systému Lidar se můžete snadno pohybovat v každé místnosti a vyhýbat se překážkám. Dokáže vytírat a vysávat podlahu současně a jeho sací výkon dosahuje 4000 Pa. Díky přiložené vyprazdňovací stanici automaticky vysune odpadky ze zásobníku. Podporuje také dálkové ovládání přes aplikaci nebo pomocí hlasových příkazů.

Dokonale se hodí do vaší domácnosti

Díky duálnímu navigačnímu systému se 4 inteligentními laserovými senzory Lidar robot přesně rozpozná překážky až do 70-90 mm. Automaticky se vyhne více než 150 běžným spotřebičům, nábytku nebo předmětům, jako jsou pantofle, misky pro domácí zvířata nebo odpadkové koše. Účinně se také vyhýbá kolizím s různými předměty. Už nemusíte připravovat pokoje před každým úklidem!

Prostory důkladně vyčistěte a zmapujte

Na boční straně zařízení je pokročilý laserový senzor, který umožňuje čistit podlahy a různé předměty podél stěn s přesností až 1,5 cm, přičemž se dostanete i do obtížně dostupných rohů bez poškození nábytku nebo barvy. Alpha 2 Pro navíc podporuje inteligentní 360° skenování, což vám umožňuje vytvářet přesné mapy místností, které uklízí, a volně se pohybovat i v těch nejsložitějších prostředích. S algoritmem AI LDS může robot nepřetržitě skenovat v rozsahu 6 metrů!

Vlastní odvoz odpadu

Neztrácejte čas ani energii vyprazdňováním odpadkového koše vašeho robota. Viomi Alpha 2 Pro to udělá za vás! Zahrnutá stanice a systém Auto-Dumping 2.0 umožňují efektivní čištění a snižují riziko sekundární kontaminace. Se zkráceným vzduchovým potrubím 325 mm trvá vyprázdnění nádrže pouhých 15 sekund! Systém tří filtrů s HEPA filtrem navíc pomáhá předcházet až 95 % škodlivých částic.

Okamžité odstranění prachu

Zbavte se prachu, drobků, vlasů a jiných nečistot. Viomi Alpha 2 Pro má sací výkon až 4 000 Pa, což znamená, že špínu ošetří rychle a efektivně. Výborně se hodí také k vysávání koberců. Inteligentně je rozpozná a automaticky zvýší sací výkon, aby důkladně odstranil prach skrytý v jejich vláknech. Robota si také můžete přizpůsobit podle vlastních preferencí výběrem jednoho z režimů dostupných v aplikaci.

Utře podlahu za vás

Viomi Alpha 2 Pro otře podlahu za vás. Nádrž na vodu robota je ovládána elektronicky, což znamená, že podložka mopu bude vždy optimálně mokrá. To znamená, že důkladně vyčistí označené povrchy, aniž by způsobil poškození vodou. Dokonce i ty nejodolnější skvrny lze snadno odstranit! Můžete si také vybrat z různých průtoků vody.

Je spolehlivý i ve velkých domech

Robot Viomi Alpha 2 Pro je ideální pro menší domácnosti a velké domácnosti. S odolnou 5 200 mAh baterií, až 200 minutami provozu a velkou 320 ml nádržkou na vodu, vyčistí jednoduše a důkladně až 420 m2 jedním tahem. Navíc, pokud je baterie během úklidu téměř vybitá, robot se automaticky dostaví na stanici, dobije se a poté pokračuje v práci tam, kde skončil.

Ještě více možností s aplikací

Nainstalujte specializovanou aplikaci a převezměte kontrolu nad robotem. Můžete například použít chytrý telefon k zobrazení a konfiguraci uložených podkladových map. Vytváří také podrobný plán čištění. Je snadné vysávat každý pokoj každý druhý den? Co takhle důkladně umýt podlahu každý čtvrtek? Výběr je na tobě! Aplikace umožňuje také dálkové ovládání robota a výběr režimů. Nyní můžete své zařízení spustit, i když nejste doma!

Možnost hlasového ovládání

Sedět pohodlně na gauči a nemít po ruce chytrý telefon? Žádný problém! K ovládání robota se nemusíte ani pohnout ze sedadla. Alpha 2 Pro je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa Audio Assistant. To znamená, že jej můžete ovládat jednoduchými příkazy! Zadejte příslušný příkaz a uvidíte, jak začne fungovat. Zařízení dokáže odesílat i hlasové příkazy.

Vlastnosti produktu:

 • Výrobce: Viomi
 • Název: Alpha 2 Pro
 • Model V-RVCLMD40B
 • Hmotnost: 9,2 kg
 • Kapacita baterie: 5200 mAh
 • Pracovní doba: až 200 minut (tichý režim)
 • Sací výkon: 4000Pa
 • Aktualizace OTA: Ano
 • Hlučnost cca 68 dB (vyvážený režim)
 • Objem nádoby na prášek: 200 ml
 • Kapacita nádržky na vodu: 320 ml
 • Rozměry: cca. φ350 x 95 mm
 • Jmenovitý výkon: 55W
 • Jmenovité napětí: 14,4V
 • Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
 • Pracovní frekvence: 2400 - 2835MHz

Vykládací stanice

 • Model V-RVCLMD40B
 • Jmenovitý výkon: 1050W
 • Jmenovitý vstup: 220-240V ~
 • Jmenovitý výstup: 24V 1,5A
 • Jmenovitá frekvence: 50-60Hz
 • Rozměry: 405x238x295mm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.