Xiaomi Mi Mop 2S

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S Mobilní aplikace Možnost nastavení až 4 výkonnostních režimů Sací tlak až 2200 Pa HEPA filtr (součást balení) Algoritmus...
6 499 Kč

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S

Mobilní aplikace

Možnost nastavení až 4 výkonnostních režimů

Sací tlak až 2200 Pa

HEPA filtr (součást balení)

Algoritmus simultánní lokalizace a mapování (SLAM)

Vylepšená funkce mopování

Automaticky se dobijíjí

Laserová navigace

Vysokokapacitní Li-ion baterie pro extra výdrž a životnost

Představení robotického vysavače Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S je robotický vysavač s kamerovou navigací, který nejen vysává, ale také mopuje. S kvalitní Li-ion baterií dokáže vysavač spolehlivě uklidit váš domov. Díky výkonnému a zároveň tichému motoru se sacím výkonem až 2200 Pa posbírá drtivou většinu nečistot z Vašich podlah i koberců. Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2S Vám nabídne užitečný plánovač úklidu, díky kterému si můžete zvolit den a čas, kdy bude robot vaše podlahy uklízet. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu a začne se nabíjet. Prostřednictvím aplikace Mi Home můžete ovládat průběh čištění, používat ji jako dálkové ovládání a časový spínač.

Rozpozná dispoziční řešení domu s vysokou přesností

Díky kombinaci laserové navigace LDS a algoritmu SLAM vytváří inteligentní vysavač přesnou mapu okolí, rychle sestavuje mapu, snadno podporuje prostředí s velkým množstvím detailů. Vysavač také ukládá svou polohu a má navigaci v reálném čase.

Snadná správa

Při prvním úklidu dokáže Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2S automaticky určovat zóny v místnostech, podporovat úklid podoblastí a určovat vyhrazené zóny pro komplexní správu.

Funguje hladce a snadno

Vysavač je vybaven vícesměrnými, vysoce přesnými senzory, takže dokáže v reálném čase rozpoznat prostředí s velkým množstvím překážek a zajistit důkladnější úklid.

Vysavač a mop 2 v 1

K dispozici jsou různé režimy čištění a mopování pro efektivní úklid vašeho domova podle vašich potřeb. Díky vysoce výkonnému bezkartáčovému motoru neustále generuje silné sání pro snadné odstranění nečistot z podlah. Sací výkon v turbo režimu dosahuje dokonce 2200Pa. 4 režimy odsávání

Xiaomi Mi Robot obsahuje 4 režimy sání určené k odstranění různých druhů nečistot, od prachu a vlasů až po drobky. Také cik-cak úklid může pokrýt každý kout vašeho domova a výrazně zvýšit efektivitu úklidu.

Dokonalé mokré čištění

Nastavením 3 úrovní vody dodává inteligentní vysavač vodu podle potřeby a zajišťuje správnou úroveň vlhkosti pro mokrý mop. Díky výjimečné absorpci vody dokáže mop z mikrovlákna pokrýt větší plochu díky své větší velikosti, což umožňuje efektivnější čištění.

Aplikace Mi Home / Xiaomi Home

Díky aplikaci Mi Home / Xiaomi Home můžete přepínat režimy úklidu podle vašich individuálních potřeb a ovládat Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2S pro úklid místnosti, i když nejste doma.

Technická specifikace:

• Načasování úklidu: ano
  • Wi-Fi: ano
  • Ovládání přes telefon: ano
  • Název aplikace: Mi Home - Android / iOS

Obsah balení: 1x Xiaomi Robot Vacuum-Mop 2S 1x Nabíjecí základna 1x Napájecí adaptér 1x Nádobka 2v1 1x Podložka pro mopování 1x Mopovací textílie 1x Čistící nástroj 1x Hlavní kartáč 1x Boční kartáček 1x Uživatelský manuál

Produkt zatím nemá žádné recenze.