Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

TOP 6 v kategorii Robotické vysavače

Produkty vybíráme automaticky podle recenzí uživatelů, zájmu o produkt a prodejů.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

Produkt roku 2021 - Finalista
Pohodlně se usaďte a ukliďte pomocí chytrého robotického vysavače. Vysaje a vytře podlahu a sám se vrátí do nabíjecí stanice. Vše můžete dálkově ovládat v aplikaci Mi Home.
3 500 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Servatech s.r.o..
Seřadit:

Skladem  1 varianta59 Kč96 % • 1 102 recenzíDalší informace
Skladem  1 varianta59 Kč96 % • 1 723 recenzíDalší informace
Skladem  1 variantaZdarmaDárek96 % • 257 recenzíDalší informace

Popis produktu

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential v sobě spojuje spoustu inovací. Vysavač disponuje silným motorem NIDEC, zvládne uklidit jakýkoliv povrch, oblast blízko zdí, přejede přechodovou lištu o maximální výšce 1,7 cm a díky minimální výšce 8,2 cm se vejde i do prostoru pod sedačkou. Kvalitní 2500 mAh Li-Ion baterie umožní vysavači pracovat až 90 minut a jakmile se vybije, sám se vrátí do nabíjecí stanice. Pokud naplníte nádobku vodou a nainstalujete na vysavač, automaticky se přepne do režimu mopování. Gyroskopická navigace zajišťuje dokonalou orientaci v prostoru, vysavač je tedy schopen se vyvarovat opakovanému přejezdu již uklizeného místa. Máte možnost dálkově naplánovat, kdy a jak často se bude vysávat, sledovat trasu vysavače nebo ovládat sací výkon, a to pomocí aplikace Mi Home.

Síla a výdrž na prvním místě

Prach, vylitá limonáda, vysypaná mouka nebo psí chlupy pro vás již nebudou představovat hrozbu. Robotický vysavač s extra silným japonským motorem NIDEC dokáže vyvinout sací tlak až 2200 Pa. Díky vysokému výkonu zvládne vysát koberec s dlouhým vlasem a s pomocí malého kulatého kartáčku vhánějícího nečistoty pod sací jednotku vysajete i podél zdi. Kvalitní Li-Ion baterie umožní vysavači pracovat až 90 minut. Pokud se během úklidu vybije, vrátí se nejkratší cestou do nabíjecí stanice, kde dojde k opětovnému dobití na maximum. Poté bude zase pokračovat tam, kde skončil.
Síla a výdrž na prvním místě

Parametry produktu