Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

RCobchod Conga 3390

0 %
Profesionální Robotický vysavač Conga 3390 sám zametá, vysává, mopuje a vytírá, poradí si s chlupy a je porgramovatelný. Lze ovládat hlasem pomocí aplikace Alexa, jednoduše mu...
7 999 Kč
Doprava zdarma, Do 3 dnů
Doporučená nabídka Eukont
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (1)

Do 3 dnů  1 variantaZdarmaNesbírá ověřené recenzeDalší informace
RCobchod Robotický vysavač Conga 3390

Popis produktu

Profesionální Robotický vysavač Conga 3390 sám zametá, vysává, mopuje a vytírá, poradí si s chlupy a je porgramovatelný. Lze ovládat hlasem pomocí aplikace Alexa, jednoduše mu...

Parametry produktu

Výrobce
Hlučnost
64 dB
Typ podlah
tvrdé podlahy i koberce
Mopování a vysávání 2v1
ano
Detekce schodů
ano
Wifi připojení
ano
Kapacita akumulátoru
3200 mAh
Automatické dobíjení
ano

Parametry produktu

Výrobce
Hlučnost
64 dB
Typ podlah
tvrdé podlahy i koberce
Mopování a vysávání 2v1
ano
Detekce schodů
ano
Wifi připojení
ano
Kapacita akumulátoru
3200 mAh
Automatické dobíjení
ano

Popis produktu

Profesionální Robotický vysavač Conga 3390 sám zametá, vysává, mopuje a vytírá, poradí si s chlupy a je porgramovatelný. Lze ovládat hlasem pomocí aplikace Alexa, jednoduše mu řeknete, ať se zapne, vypne nebo vrátí na nabíjecí stanici.

Robot skenuje a mapuje váš domov a provádí 360 ° rozpoznávání. V aplikaci si vyberete trasu čištění až z 50 plánů, uroveň sání a můžete také sledovat historii. Tento model dokáže mít v paměti až 5 různých map. Eviduje, kde byl a kde ještě ne, to z něj dělá opravdu inteligentního robota. Díky funkci Memory Control robot vyhodnotí nejrychlejší trasu úklidu a sám se vrátí do stanice nabíjení a opět vyjede pro dokončení trasy, jeli to zapotřebí.

Nemusíte se bát, že by do nečeho narazil nebo spadl ze schodů, díky technologii inteligentního mapování iTech 3.0 (Space) disponuje senzory blízkosti, proti nárazu a proti pádu. Pokud chcete vyčistit nějaký prostor opravdu důkladně, například pod stolem, jednoduše ho vyšlete na toto místo a on bude jen ve vymezeném prostoru. 

Tento robotický vysavač je vhodný pro všechny typy podlah díky systému Wash4You, který inteligentně mopuje. Vytírá s elektronickým ventilem, který rovnoměrně dávkuje vodu do Mop Twin Floor, takže plovoucí podlaha nebo naopak dlažba pro něj nejsou problém.

  • Disponuje třemi režimy uklízení, můžete si zvolit mezi: Eco režim pro čištění povrchů s minimální spotřebou, normální režim pro denní čištění a turbo režim pro hloubkové čištění.
  • S kobercem nebo rohožkou vám pomůže systém Force Clean: silná turbína, která maximalizuje sání až na 2300Pa a technologie Brush Pro s centrálním otočným kartáčem ze dvou materiálů, který dokonale uklidí všechnu špínu. 
  • Naprogramovat si můžete každý den s All-TimeTable přesně podle vašich představ. Můžete si vybrat mezi 10 režimy čištění: Auto, Gyro, Hrany, Náhodné, Dvakrát, Intenzivní čištění, Oblast, Ruční, Turbo Clean Carpet a Domů. Tento model robotického vysavače také vyniká funkcí OnlySilence pro tiché uklízení, kdy je hladina hluku nižší než 64dB.
  • Po dokončení úklidu se automaticky vrátí na dobíjecí základnu díky systému Always Home. Funguje na baterii 14,8 V 3200 mA.  Obsah balení: Robot vysavače Multifunkční kartáč (štětiny a silikon) Speciální silikonový kartáč na mazlíčky Kartáč Jalisco Smíšená nádrž (pevná a kapalná) Pevná nádrž s cyklonem 2 mopy 2 boční kartáče 1 vysoce účinný filtr Samočisticí kartáč Nabíjecí základna a napájecí adaptér Manuál

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

0zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
0 %průměr z 0 hodnocení
5
0 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Produkt zatím nemá žádné recenze.