Nejnovější recenze ze sekce Robotické vysavače

Přidáno: 16. prosince 2023

• Kéžbych jej měla již dříve
  • ušetří opravdu spoustu času.
  • funguje skvěle a spolehlivě

Vysavač mi ušetří opravdu spoustu času. Dle mého soudu není příliš hlučný, což oceňuji. Aplikace intuitivní, ovládání zvládnou, myslím, i děti cca od 10 let. Poradí si v každé situaci, vysává i vytírá nad mé očekávání. Nenaráží zbytečně do překážek, co si zmapuje, to platí. Aplikace hlásí případné zádrhely - chybí voda, plná sběrná nádoba apod. Oproti podobnému typu jiné značky, co jsem viděla u přátel, funguje skvěle a spolehlivě. 100% jej doporučuji.

Přidáno: 16. prosince 2023

(naposledy upraveno 16. prosince 2023)

• Užitečné funkce pro úklid domova
  • Snadné nastavení pomocí aplikace
  • Plánování úklidu
  • Zároveň vysává i vytírá
  • Pěkný design
  • NIC JSME DOPOSUD NESHLEDALI

Vysavač je dle mého názoru naprosto "Boží". Snadné nastavení pomocí aplikace, super vysaje i vytře rohy místností. Sám rozeznal schody v 1. patře, ale raději jsme mu v aplikaci do mapy dali virtuální zeď, přes kterou vysavač prostě nejede - nastavením této zábrany nedisponuje řada modelů jiné značky. Vše funguje, jak má. Sám si zmapuje za pár minut místnosti (je lepší odstranit co nejvíce překážek). V aplikaci má možnost plánu čištění na každý den. Můžete si nastavit, co bude uklízet, zda to jen vysaje a nebo současně i vytře. Můžete mu zadat v aplikaci místa, která nechcete třeba vysávat či vytírat, možností nastavení je opravdu mnoho. Doporučuji každému si v klidu prostudovat možnosti používání v aplikaci. Umí toho opravdu moc:o). S čistým svědomím doporučuji koupi. Stojí za to.

Siguro RV-G57 Cleanbot CZ Black

Siguro RV-G57 Cleanbot CZ Black

Ověřený zákazník Alza.cz Ivana Jan.

• Pěkně vysává
  • V rámci inteligentního režimu se celkem dobře orientuje
  • Když narazí na překážku pootáčí se dokud nenajde směr výjezdu z ní
  • Hepa filtr během vysávání dělá v místnosti příjemný vzduch
  • tichý
  • funkční 3 možnosti ovládání (tlačítka, ovladač, aplikace)
  • Několik režimů úklidu
  • V aplikaci není do češtiny přeloženo úplně všev
  • Když si v aplikaci vytvoří mapu a během vysávání vysavač zastavím, mapa se smaže a následně se začne vysávání od úplného začátku. Je možné že jsem tam něco nepochopila, nicméně zatím nevím jak udělat aby po přerušení pokračoval tam kde přestal.
  • Nabíjení - ne vždy se nabije úplně.

Vysavač je kvalitní. Nesmí se použít na chuchvalce prachu, ty sice pobere, ale pak se zasekne. Ale na běžné vysávání je naprosto bezvadný. Ocenuji i snadnou manipulaci- vyjmutí prachové nádoby apod. jde hravě. Ještě nemám vychytané všechny funkce, ale i takto jsem velice spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Zakoupeno v Testuj.to

• rodičovský zámek, který uzamkne tlačítka na robotu před dětmi i domácími mazlíčky
  • nastavení oblíbených úklidů a časového plánu
  • poměrně tichý oproti svému předchůdci
  • dlouhá výdrž baterie
  • kvalita vysávání
  • kvalita mopování
  • nemožnost doučovat se prostor v jednou vytvořené mapě
  • narážení do věcí

Robotický vysavač Roomba combo i5 kvalitně vysává, ale o poznání méně kvalitně mopuje. Jako setření prachu poslouží funkce mopování dostatečně, jako úklid po domácích mazlíčcích nedostatečně. Nastavení a ovládání robotického vysavače je snadné. Návodné kroky v aplikaci jsou v češtině, ale samotný robot už česky neumí. Líbí se mi prostředí mobilní aplikace a propojení s apple domácností díky čemuž mohu vysavač ovládat i hlasem. Při mapování prostoru bych ocenila, aby se robot "doučoval" prostor, protože při prvním mapování zcela vynechal koupelnu a tak bylo třeba celý proces opakovat znovu od začátku. Celkově jsem s robotickým vysavačem spokojena a dále bych ho doporučila.

Xiaomi Mi Mop Pro White

Xiaomi Mi Mop Pro White

Ověřený zákazník Alza.cz Jirka

Přidáno: 15. prosince 2023

(naposledy upraveno 15. prosince 2023)

• vysává zcela sám
  • má slušný sací výkon
  • pěkný design
  • zatím žádná

Vysavač už máme víc jak rok a jsme s ním velice spokojeni. Ulehčuje nám každodenní úklid.

SENCOR SRV 3160 TQ

SENCOR SRV 3160 TQ

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz sylva

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• ušetří práci
  • dost malá nádobka na prach

vysavač funguje jak má, pokládám ho za dobrého pomocníka v domácnosti. Vysává i chlupy ze zvířat, což je pro mě důležité

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

ETA Navaggio 2228 90000

ETA Navaggio 2228 90000

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• cena a výkon
  • vejde se díky své výšce téměř všade
  • vysává a vytírá

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• good price
  • lidar not camera so doesn't need the light on
  • has a mopping function
  • self cleating is great
  • already been in warranty for 2 problems (battery and could not find any network)
  • if you use the partition option sometimes it doesn't follow the map properly and tried to go through walls
  • you need to use the Xiaomi App that is limited, and you cannot manage it as others

Symbo xBot 5

Symbo xBot 5

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Zatím vyzkoušeno jen krátce, ale vzhledem k ceně výrobku splňuje má očekávání.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• uložení více pater
  • stanice se sáčkem na prach
  • přehledná aplikace
  • není hlučný
  • nevyhne se malým překážkám (najel na nízkou tyč sušáku na prádlo a zasekl se na ní
  • zatím sem nenašla kde se dají objednat náhradní sáčky na prach do stanice Conga home

Je to má první zkušenost s robotickým vysavačem a jsem ráda, že jsem si jej koupila. I když je to levnější model, umí toho za tu cenu opravdu hodně. Líbí se mi výdrž baterie, na jedno nabití uklidil celý byt cca 80 m, je tichý. Aplikace je přehledná a úklid se dá naplánovat. Oceňuji vyprazdňovací stanici. Kartáč se dá dobře vyndat a očistit od vlasů.

Rowenta RR 9075 WH

Rowenta RR 9075 WH

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Tichý, nenaráží do nábytku, dlouhá výdrž, solidní aplikace
  • ač si před prvním vysáváním načetl kopletní podlaží, tak na schématu v appce půdorys plochy neodpovídá realitě. Přesto vše
  • objel při vysávání nejprve podél zdí a poté každou místnost vysál systematicky a kvalitně.
TESLA RoboStar iQ400

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• různé režimy vysávání
  • eco režim
  • tichý režim
  • vrací se do nabíjecí stanice bez problému i podél stěny v úzkém prostoru
  • vejde se i pod gauč
  • snadné ovládání přes aplikaci
  • zvládá nízké prahy
  • řekne si, co potřebuje napravit
  • lze nastavit specifický úklid konkrétních místností na konkrétní čas
  • velký hluk při vyprazdňování - leká
  • aplikace se spustí v češtině, ale je to mišmaš jazyků a bylo těžké ze začátku všechno nastavit
  • vysoké prahy jsou problém
  • odlepují se trochu úchytky na mopovací hadřík při sundávání hadříku

S tímto vysavačem jsem spokojená. Vyhovuje mi jeho tichý a eco režim, možnost si nastavit, kdy se má sám spustit a co a jak má uklízet. Vejde se i pod pohovku a zvládá vysát i koberečky a kočičí chlupy uchycené na škrabadle. Dobře mapuje místnost a hned zjistí, kde se nachází, zvládá se sám vrátit do nabíjecí stanice. Mopování se vyhýbám - mám příliš velký byt na jeden mopovací hadřík bez výměny - při výměně mám strach, že odlepím úchytky.

Silvercrest SSR 3000 A1

Silvercrest SSR 3000 A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Pavla

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Za málo peněz kvalitní výrobek, jsem spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• Velmi dobré balení
  • Obsahuje vše, co potřebujete
  • Snadné první nastavení
  • Jednoduchá práce s mapou
  • Skvělé vysávání
  • Dostatečně dobré vytírání
  • Vytírání může být lepší
  • V aplikaci nelze nastavit virtuální zeď, ale to lze obejít vytvořením nové místnosti

Robot Roomba se u nás zabydlel jako náhrada vysavače jiné značky. Můžeme tak srovnávat a doporučujeme... právě Roombu. Skvělá věc, kterou nenajdete u jiné značky, je velký koš na odpad, větší než byl u předchůdce. A navíc v jeho druhé části je přihrádka na vodu na vytírání, takže je manipulace skutečně jednoduchá.
Sací výkon je skvělý, zároveň se nám velmi líbil i způsob monitorování místnosti, to je skutečně velmi precizní. Nevýhodou je nemožnost vytvoření virtuální zdi v aplikaci, ale to jde obejít vytvořením místnosti v přehledné aplikaci. Sám jsem třeba nenašel, jestli jde udělat několik map, tak třeba mi někdo poradí :-)
Vysávání i vytírání je velmi plynulé a důkladné, rozhodně se vám budou těžko hledat neuklizené kočičí chlupy. Nebo psí :-)
Vytírání může být víc mokré, ale zase nezůstávají žádné mapy.
Celkově robota rozhodně doporučujeme, stejně jako naše kočky.

iRobot Roomba 693

iRobot Roomba 693

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Do domácnosti plně postačuje.

ETA Zero 2227 90000

ETA Zero 2227 90000

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Zatím jsem produkt nepoužil, je to dárek k vánocům.
Bass Tuya Smart BP-BH10331

Bass Tuya Smart BP-BH10331

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. prosince 2023

(naposledy upraveno 12. prosince 2023)

Zakoupeno v Allegro.cz

• Snadné ovládání.
  • Není český návod.

• dva boční kartáče
  • přesná laserová navigace
  • přejede i vyšší překážky
  • základna s vysypáváním
  • tichý
  • velká kapacita baterie
  • hlučné vyprazdňování
  • v aplikaci nelze otočit mapu
  • nemá češtinu

Vzhledem k ceně vynikající robot, který skvěle vysává (mopování jsme zatím nevyužili) a sám se vyprazdňuje do základny. Přejede i vyšší překážky, se kterými měl předchozí problémy. Na druhou stranu pozor na nižší soklové lišty se šikmou stěnou - tento dravec je schopný se na lištu vyšplhat a jet ne okolo lišty, ale po liště okolo zdi! Samozřejmě se najdou i mušky - desetisekundové vyprazdňování do základnové stanice si hlukem nezadá s průmyslovým vysavačem, aplikace nemá češtinu a samozřejmě ani robot nemluví česky. Co mě zarazilo, je nemožnost otočit v aplikaci mapu, to skutečně nechápu. Pokud máte mapu v jednom směru podstatně delší a vytvoří se na šířku, opravdu hodně těžko se s ní potom pracuje. Samozřejmě běžný problém robovysavačů je namotávání dlouhých vlasů, které je zde umocněné tím, že jak se sám vyprazdňuje, člověka tak často nenapadne namotané vlasy odstranit. Vynikající je baterie s velkou kapacitou a díky tomu menším cyklováním. Celkově jde vzhledem k ceně o skvělý produkt, který si jednoznačně zaslouží doporučení.

Přidáno: 11. prosince 2023

• různá nastavení díky aplikaci
  • kvalita vysávání a vytírání
  • výdrž baterie
  • nutnost přilepení podložky u nabíjecí stanice k podlaze, nepřilepená se při parkování posouvá

Po měsíci používání robotického vysavače Philips mohu s klidem říct, že jsem nadšená. Jeho schopnost navigace po domě a vysávání a vytírání je úžasná. Nejenže dokáže efektivně vyčistit různé povrchy, ale také se dokáže vyhnout překážkám, což ušetří spoustu času při ručním úklidu. Funkce plánování úklidu mi umožňuje nastavit vše, kde a jak chci, aby vysavač pracoval, což je obzvláště užitečné během pracovního týdne. Jsem příjemně překvapena i tím, jak snadné je vysavač ovládat pomocí mobilní aplikace. Můžu ho sledovat i když nejsem doma. Jeho poměrně tichý provoz je další bonus, umožňuje mi ve vedlejší místnosti nerušeně pracovat, zatímco vysavač jinde zvládá zase tu svoji práci. Jediná věc, kterou bych chtěla zdůraznit, je, že před použitím je důležité vytvořit vhodné prostředí pro vysavač, odstranit překážky, jako jsou kabely a drobné předměty, které by mohly bránit jeho pohybu. Celkově jsem s výkonem a výdrží baterie tohoto robotického vysavače velmi spokojená. Je skvělým pomocníkem v domácnosti a ulehčil mi každodenní úklid.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25