Nejnovější recenze ze sekce Robotické vysavače

• inteligentní navigace
  • plánování úklidu
  • možnost vysávání i mopování zároveň
  • vymetání rohů
  • skvělý pomocník
  • nic mne nenapadá

Vysavač disponuje inteligentní navigací, která umožňuje vyhýbat se překážkám a optimalizovat úklid různých typů podlah. Také oceňuji možnost plánování úklidu, mapování jednotlivých místností, možnost vysávání i mopování, vymetání rohů. Člověk má více času pro rodinu a robot může uklízet každý den, i když nejsme doma.

• schopnost detekce překážek
  • navigace v různých typech prostorů
  • funkce automatického návratu do dobíjecí stanice neustále udržuje vysavač připravený k práci
  • možnost plánování úklidu pomocí aplikace
  • nutnost používat pouze vodu bez možnosti přidání prostředku pro údržbu podlahy

Robotický vysavač se stal mým opravdovým pomocníkem v domácnosti. Přiznám se, že nemám v oblibě aplikace a různé nastavování, a tak jsem dlouhou dobu vysavač používala pouze na manuální pokyny pomocí tlačítek. Určitě to tak dělat lze, ale díky aplikaci se nechá nastavit více možností úklidu i chodu vysavače. Takže ji určitě doporučuji používat. Vysávání i vytírání je opravdu důkladné a účinné, a když se mu z cesty uklidí co nejvíce drobných překážek typu hračky, pohozená ponožka, aktovka, člověka to donutí mít doma i všeobecně více uklizeno.

Hobot Legee 7

Hobot Legee 7

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• Důkladné mopování v mokrém režimu
  • Velký výběr pracovních režimů
  • Příliš stručná uživatelská příručka k mobilní aplikaci
  • Robot je náročný na prostor umístění dokovací stanice
Sencor SRV 6250BK

Sencor SRV 6250BK

• ano
  • ne

ano,ne

Přidáno: 10. prosince 2023

• Kvalitně vytře a vysaje, intuitivní ovládání, aplikace v češtině

Jsem ráda, že máme tento vyšší model. Vysaje i vytře velmi kvalitně. Po místnosti se pohybuje systematicky a nevynechá místa ani v rohu. Lze používat i bez mokrého čištění. Snadno se ovládá přes aplikaci nebo tlačítky přímo na vysavači. Snadná manipulace s nádobou na prach a vodu. V balení dva hadříky na mop.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavlína

• Pečlivé vysávání
  • preciznost
  • hloubkové čištění
  • nedělá šmouhy
  • nízká hlučnost
  • dlouhá výdrž
  • Spárování s aplikací se mi zatím nepodařilo (patrně z důvodu slabšího připojení)

Tenhle robotický vysavač určitě doporučuji. Je plně samostatný a vysává opravdu důkladně a bezkonkurenčně. Na náš vyšší koberec bez problému najede, zapne turbo a koberec vysaje dostatečně do hloubky a jelikož máme většího psa a 2 kočky, tak tuhle pomoc s úklidem opravdu potřebuji a oceňuji a zapínáme ho obden. S výsledkem jsme moc spokojeni ?.

Ověřený zákazník Testuj.to Viktorie

• Sací výkon
  • Desing
  • Mopování

S vysavačem jsme velice spokojený, porovnáváme ho s jiným co mají rodiče a co se týče kvality vysátí i mopování, tak jednoznačně CONGA vede. Je velice inteligentní, tichý a perfektně volí dráhu vysávání. Krásně zvládá vyčistit rohy, dají se nastavit zakázané zóny, čas kdy bude vysávat i na dálku přes Wi-Fi, dokonce se umí i sám vysypat a nečistoty uzavřít v odpadkovém sáčku.

Za nás 10/10, moc děkujeme!

Ověřený zákazník Testuj.to Miroslav

Zakoupeno v Testuj.to

• Aplikace je docela přehledná a umožňuje zvolit různé způsoby úklidu.
  • Vysátí je v dostatečné kvalitě a je možné jej regulovat ve 3 režimech výkonu sání.
  • Velká výdrž baterie.
  • Občas se dostane do míst kde uvízne.
  • Po přesunu základy je potřeba vytvořit novou mapu, protože na novém místě ji nenajde.
  • Absence náhradních dílů na trhu (nebo není jasná kompatibilita s jinými modely).
  • Občas je trochu zmatený a na některá místa jede uklidit opakovaně.

Robotický vysavač Ceotec Conga 8290 je velmi snadné uvézt do provozu krátce po vybalení. Vysavač se hned zorientuje, najde základnu a po stisku tlačítka na robotu, či pokynu v aplikaci začne hned skenovat okolí a vysávat. Drobnou překážkou byla špatná lokalizace aplikace, kterou doporučuji hned přepnout do angličtiny, jinak je text napůl španělsky. Robot umožňuje 3 výkony sání a 3 režimy mopování. Při prvním úklidu robot ťuká do předmětů, až při dalším provozu se zdá být trochu opatrnější. Ocenil bych větší nabídku příslušenství jako jsou náhradní pytle a kartáče, protože v balení je vše jen po jednom kuse a v nabídce obchodů není snadné toto příslušenství najít. Úroveň úklidu a to jak vysátí, tak i mopování hodnotím pozitivně. Za současnou cenu je to dobrý nákup.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

• Perfektně vysává a vytírá
  • Dkáže si zmapovat více pater
  • Velká výdrž baterie
  • Přesun nepořádku do napajecí stanice
  • Svělá cenna
  • Nepřejede přes větší prah

Vysavač Conga 8290 jsem si zamilovala, protože dokonalé vysaje i vytře, vysaje naprosto vše i chlupy a když dětem spadne hračka tak jí obejde. Moc skvělá výdrž baterie. Všechen nepořádek po skončení přesune do napajecí stanice. Jen menší nevýhodá, že nepřejede přes větší prah. Ale zato si vysavač pomocí aplikace zmapuje až 5 páter.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Nepadá ze schodů
  • Vytírání
  • Splní každodenní úklid na 1
  • Lehký
  • Přehlednost aplikace, není příliš intuitivní
  • Rohy nejsou 100%, některé části vynechává. Lze ho manuálně nasměrovat jako třeba autíčko na dálkové ovládání, ale trvá to

Super pomocník na každodenní úklid. Nevysaje naprosto vše (rohy, jak se otáčí, občas trochu vynechá), ale běžný úklid k nezaplacení.
Sací výkon je dostatečný. Nejdřív si mapoval prostory, narážel, ale po pár použitích, kdy si zmapoval prostor už funguje skvěle. V aplikaci si vytvoří automaticky mapu i místnosti, které lze pak přiřadit např. hala a poslat ho do jen tam jedním tlačítkem. Lze navolit sací výkon i kolik vody při vytírání použije. Možnost turbo na koberce a 2x vysávání/vytírání. Možnost nastavení, jak bude jezdit. Podlaha je ale vždy čistá a bez smetí. Aplikace je super, ale těžko se v ní zazačátku orientovalo. Bez ní robot nejde plně ovládat!! Některé funkce nejdou navolit, když robot není ve stanici. Jsem velmi spokojená a doporučila bych ho.

iRobot Roomba Combo i8+ 8578

iRobot Roomba Combo i8+ 8578

Ověřený zákazník Digital24.cz Karel

Zakoupeno v Digital24.cz

Zboží doporučuji ale je třeba si dopředu zjistit jestli je určeno k prodeji pro český trh. Což já jsem neudělal a přišel jsem tak o prodlouženou záruku

Roborock Q8 Max+ White

Roborock Q8 Max+ White

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Aplikace v češtině a možnosti nastavení
  • Vysává i vytírá
  • Ve srovnání s předchozím vysavačem (Roomba deset let zpět) obrovský krok vpřed
  • Zatím nic
Roidmi Eve Plus White

Roidmi Eve Plus White

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Vysávání probíhá vcelku logicky a dobře, mapování je trochu slabší. Na 80 m2 spotřebuje cca. 40% baterie na 3tí stupeň ze 4. Odsávání nečistot z vysavače do stanice je dost hukot, ale trvá to jen asi 12 vteřin. Aplikace je sice v CZ, ale nastavení je v AJ. Není to ale nic složitého a po pár odzkoušení se to dá pochopit. S vysavačem jsme vcelku spokojeni, uvidíme po delším používaní.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavel

• Výkon vysavače
  • Samo-vyprazdnňování
  • vizualizace jízdy vysavače na mapě
  • agresivní světelné diody
  • aplikace s pochybným překladem do češtiny

Po zakoupení robotického vysavače Conga 8290 Power Ultra Home Genesis CZ jsem byl zvědavý, jak se tento model od neznámé značky osvědčí. Co se týče konstrukce a designu, vysavač je solidní, až na tři modré diody, které mi přijdou trochu zbytečné a v noci rušivě září. Výška vysavače by mohla být nižší, aby se snadněji vešel pod nábytek, zejména pod židle v jídelně. Sací výkon je dostatečný pro běžné domácí potřeby a funkce mopování je překvapivě účinná, i když u robotických vysavačů to spíše připomíná lehké navlhčení než tradiční mopování.

Však největším zklamáním pro mne je výdrž baterie. Očekával jsem, že na jedno nabití zvládne vysavač pokrýt celé spodní patro mého domu, což se bohužel nestalo. Toto může být pro některé uživatele významným nedostatkem, zvláště pokud mají větší domy.

Kromě toho, aplikace, která slouží k ovládání vysavače, je méně intuitivní, než bych si přál, a její český překlad je nedokončený, což způsobuje, že některé části zůstávají v italštině nebo španělštině.

Lauben Robot Vacuum 26BB Pet

Lauben Robot Vacuum 26BB Pet

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. prosince 2023

(naposledy upraveno 8. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Kvalitní zboží za přijatelnou cenu,zakoupeno do domácnosti se zvířaty.Má dobrý výkon,nezklamal mně.Musí se hlídat naplnění schránky na nečistotu a vyprazdňovat ji včas.Ještě jsem nevyzkoušela všechny funkce,seznamuji se s tím,

iRobot Roomba 693

iRobot Roomba 693

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Pavel

• Funguje

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• výkon
  • jednoduchost při spojení s aplikací v telefonu
  • samočistící stanice
  • nabídka možností úklidu

Robotický vysavač Conga je super volba. Je výkonný a inteligentní pomocník pro všechny domácnosti a typy podlah. Překvapila mě tichost, lehkost a snadná nastavitelnost zařízení přes telefon. Produkt nabízí mimo
vysávání také mopování, vytírání, a odstraňování prachu. Mám doma zvířátka, a tak každodenní luxování je u mě samozřejmost. Hravě si poradí i s vyšším prahem u dveří, aby mohl pokračovat do dalších místností. Díky LDS laserovým senzorem dokáže namapoval celou trasu úklidu. Dokáže si zapamatovat až 5 map. Díky technologii iTech Space detekuje veškeré překážky, kterým se dokáže vyhnout. Po ukončení úklidu zvukovým signálem a upozorněním v aplikaci oznámí, že jeho práce je hotová a odjede do stanice, kde se sám vyčistí a znovu nabije. Pokud se během úklidu objeví problém, opět zvukovým signálem a upozorněním v aplikaci oznámí co se stalo. Pokud během úklidu narazí na koberce nebo vyšší povrch, zvýší svůj výkon na maximum. Cena produktu s porovnáním možností, které umí je adekvátní.

Silvercrest SSWR A1

Silvercrest SSWR A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Zdenek

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• dobre vysava a je pomerne tichy
Philips XU 3000/01

Philips XU 3000/01

Přidáno: 8. prosince 2023

• Je to tichý pomocník s velkou výdrží na jedno nabití. Máme doma tři dlouhosrsté kočky, které chodí i ven, a to obnáší každodenní úklid. Vysavač hravě zvládá tuhle pohromu vysát a vytřít, má dobře zmapované plochy, nestalo se, že by se "zapomněl", příjemná je i možnost ovládání přes mobilní aplikaci, se kterou to zvládá i člověk méně technický zdatný. A pokud nastane problém, technická podpora Philips funguje skvěle, mě pomohli i v neděli večer. Jsem moc ráda, že se stal Ferda, jak mu říkáme, součástí domácnosti.
  • Při nečekaných malých překážkách, které dokážou vyrobit kočky při svém řádění, se neumí zorientovat. Ale pokud jsou zvířata v jiné místnosti, není problém.

Je to super pomocník který ušetří spoustu času a neruší.

Přidáno: 7. prosince 2023

• Dobře vysaje
  • Rozpoznání najetí na koberec
  • Mokré vytírání funguje velmi dobře
  • Vyluxuje i v rohu
  • Vyhne se překážkám, nenaráží do nich
  • Aplikace v češtině

Mile mě překvapila snadnost ovládání. Pro první použití jsem nestahoval aplikaci. Vysavač lze ovládat dvěma tlačítky. Zmapuje místnost dokola a poté ji vysaje. Nevynechá žádné místo. Sám pozná, že najel na koberec a zvýší výkon vysávání. Při použití mokrého mopu sám na koberci přestane vytírat. Toto lze nastavit i v aplikaci. Nádoba na vodu se doplňuje snadno. Stejně tak nádoba na prach. Snadno přejel i vyšší práh mezi místnostmi.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25