Nejnovější recenze ze sekce Robotické vysavače

Rowenta RR 8275 WH

Rowenta RR 8275 WH

Ověřený zákazník MALL.CZ Marie

Zakoupeno v MALL.CZ

• Hlučný.
  • Zmatený, nejezdí systematicky a vynechává místa.
  • Neodhadne překážku včas a věčně do všeho naráží.
  • Není úplně vhodný na koberce.
  • Otevírání koše je humpulácké.

Produkt používáme v jiném bytě cca 2 týdny a zatím nejsme vůbec spokojeni. Dáme mu ještě chvíli šanci a pravděpodobně ho reklamujeme. Vysavač vyjede rovně, pak zahne na úhlopříčku a začne vysavát úplně divně, vynechává místa a pak se k nim nevrátí.
Máme doma od Rowenty ještě jeden vysavač, o třídu vyšší a novější a to je úplně nebe a dudy, raději jsme si měli litr připlatit a koupit ten samý. Ten novější v aplikaci i ukazuje kudy jezdí a kolik mu zbývá.

TESLA RoboStar iQ400

TESLA RoboStar iQ400

Ověřený zákazník TESLA Javan1

Zakoupeno v TESLA

• Spolehlivý vysavač s funkcí vytírání.
Symbo Laserbot 650

Symbo Laserbot 650

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Miloš Drahokoupil

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Symbo 650 je velice kvalitní robot vysavač.Za zhruba 5.000Kč je to velice výborná koupě a to již jsem si pořídil pátého.Klady + A to proto,že symbo pracuje perfektně a lehké ovládání.Příjde mě domů,spárují ho s mobilem,dám do češtiny a po nabití udělám hned 5.map a ty si uložím do paměti i s těma zakázanýma zónama atd.Je tichý,jezdí dle mapy,ale za cenu v akci-4899Kč špice.Proto již pátého do zásoby.3.roky používám pořád prvého,ale již sem tam někdy si vymaže mapu a tak než udělám novou-použijí toho druhého.A ostatní vždy po jednom až dvou měsících kvůli baterce projedu.Ale vždy když je vybalím třeba po dvou měsících jsou plně nabitý.A zápor nemá žádný....akorád nechápu,že někdy dělá úklid místnosti na přeskáčku.Uklidí 1/2 - 1/3 obýváku,přejede na kousek do ložnice,zpět obývák,kus kuchyně atd..Ale výsledek je stejný.Vždy se trefí a napojí kde v dané místnosti skončil a pokračuje a na mobilu mám vždy čárku jednu vedle druhé.Všem vřele doporučují.Škoda,že neumí lítat a oluxovat ještě stolky,sedačku atd..To bych ale asi chtěl již moc-srandičky.

Niceboy ION Charles i9 White

Niceboy ION Charles i9 White

Ověřený zákazník Niceboy.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v Niceboy.eu

• Překvapilo mě jak skvěle vysává
  • Po pár dnech normálního fungování vyhodnotil že se do jedné místnosti nedá jezdit a odmítá tam uklízet

Doporučuji, koberec s vyšším vláknem projel už 50x a stále něco nachází, dokáže ty vlákna vyčesat

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení robotického vysavače Niceboy ION Charles i9. Pěkný den. Niceboy

Evolveo RoboTrex H6

Evolveo RoboTrex H6

Ověřený zákazník Alza.cz Sláva

• Cena - výkon
  • Sací síla
  • Přejíždění prahů
  • Zmatený při nacházení dokovací stanice
  • Malá nádoba na smetí

Za tu cenu poměrně dobrý vysavač. Vysává, ale dost náhodně. Sací výkon dobrý a vysaje toho velice hodně. Dost rád se zamotá do kabelů. Velice dobře přejíždí prahové lišty. Jediný dost velký problém je při návratu do dokovací stanice kdy z vedlejší místnosti ji těžko hledá.

Ověřený zákazník Alza.cz Květoslava

Zakoupeno v Alza.cz

Robot mi udělal radost. Dostačující délka provozu při plném nabití baterie, jednoduché ovládání, tichý provoz a mopování umocňuje čistotu. Velikost podlahové plochy je 70 m²

Ecovacs Deebot T10 Turbo

Ecovacs Deebot T10 Turbo

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2023

(naposledy upraveno 27. prosince 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

Není Česká navod na pripojeni k wifi.
Technik na telefonu mi neumel poradit.
Ostatní pokyny jen v angličine !!!!!!

Ověřený zákazník Testuj.to Jarka

• Komunikace obchodu
  • Design
  • Výměnou košů vysavač ví, co má dělat
  • Nastavení denních programů k vysávání
  • Ovladání aplikace
  • Hlučnost
  • Nedoučí se mapu
  • Mopování je horší

Vysavač Roomba i5 je šikovný pomocník při úklidu. Oceňuji design,vypadá velmi pěkně, zpracování kartáčů-nemotaly se mi psí chlupy a koš lze jednoduše vyjmout a odpad vyhodit. Líbí se mi podložka k dokovací stanici,robot si vyjede pohodlně a nezasekne se na koberci,kde je umístěn. Výměnou koše ví, co má dělat, jednoduše lze ovládat aplikaci, kde si nastvíte oblíbené položky, denní programy, hranice a místnosti. Mapování je efektivní, při změně se ale nové nenaučí, když narazí, tak podle mě docela dost..Mopování je horší, ale vzhledem k tomu, že se voda upouští z nádobky do hadříku, je to pochopitelné. Uchycení hadříku je ale už lepší, takže se neroluje. Pokud máte kombinaci koberec a tvrdá podlaha,neumí určit kde mopovat a kde vysávat.
Na běžný denní úklid jsem spokojená.

Přidáno: 26. prosince 2023

(naposledy upraveno 22. ledna 2024)

+ Velká spokojenost
+ v domácnosti je pes a spousta chlupů, které krásně sebere
+ dlažbu v kuchyni pěkně vytře

- Možná by byla lepší větší nádoba na odpad
- Baterie vydrží na jednu místnost, druhou už nedodělá

Ověřený zákazník Niceboy.eu MPO

Přidáno: 26. prosince 2023

(naposledy upraveno 26. prosince 2023)

Zakoupeno v Niceboy.eu

• Lidar senzor co se opravdu dobře orientuje
  • Malý koš na prach

Ověřený zákazník Robzone Jarda

Zakoupeno v Robzone

Zatím ho mám krátce

ETA Aron 3512 90000

ETA Aron 3512 90000

• Hůř se pároval.

Niceboy ION Charles i9 Black

Ověřený zákazník Niceboy.eu Petr M.

Zakoupeno v Niceboy.eu

• Bohužel robotický vysavač nepřejede většinu mých prahů a detekuje je jako schody, i když výška není ani 1,5cm. Budu se snažit vyřešit nějak přelepením senzorů pokud půjde.

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že chytrý vysavač Niceboy ION Charles i9 nenaplnil vaše očekávání a tedy ho nedoporučujete. Děkujeme za recenzi. Pěkný den. Niceboy

ETA Rondo 1244 90000

ETA Rondo 1244 90000

Přidáno: 24. prosince 2023

(naposledy upraveno 24. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Vysavač je super vysává tak jak má

Silvercrest SSWR A1

Silvercrest SSWR A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Zdenda

Přidáno: 23. prosince 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• O.K.
  • Za ty prachy by mohl i vytírat

Byl to dárek pro maminku a ta je s robůtkem spokojená.

SILVERCREST SSR AL1

SILVERCREST SSR AL1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Zdenda

Přidáno: 23. prosince 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Miluju ho

Jelikož jsem líný jako veš, tak robotický vysavač je pro mě to pravé.

Ověřený zákazník Robzone Ověřený zákazník

Přidáno: 22. prosince 2023

Zakoupeno v Robzone

• splňuje očekávání: výkon-cena

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

Přidáno: 22. prosince 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• lehká výměna vysávání a mopu
  • jednoduché propojení s aplikací
  • výdrž baterie
  • 2v1
  • hlučnost
  • menší problém s kobercem

iRobot Roomba Combo i5 je robotický vysavač 2v1, který kombinuje vysávání a vytírání. Je vhodný pro domácnosti s tvrdými podlahami ale poradí si i s koberci. Vysavač je vybaven mopem, který se napouští vodou nebo čisticím prostředkem. Jeho výměna je velice jednoduchá. Používá inteligentní vysávání, které umožňuje robotovi uklízet efektivněji. Vytvoří si mapu vaší domácnosti a podle této mapy se poté pohybuje. Díky tomu dokáže uklízet i složité prostory, jako jsou například místnosti s nábytkem. Robota lze ovládat pomocí aplikace iRobot Home. Aplikace vám umožní naplánovat úklid, vybrat si způsob úklidu a sledovat stav robota. Lze ho také ovládat pomocí hlasových asistentů, jako jsou Amazon Alexa nebo Google Assistant. Trochu mě zarazila hlučnost na vinilové podlaze ale není to nic zásadního. Překvapení pro mě bylo kolik jemného prachu sebral v uklizeném bytě při prvním spuštění. Doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 21. prosince 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• možnost nastavení časového plánu úklidu
  • možnost zvolení úklidu jednotlivých místností
  • zahájení úklidu po odchodu z domu (když není v dosahu mobilní zařízení)
  • rodičovský zámek tlačítek na vysavači
  • výkon, preciznost a funkčnost
  • výdrž baterie
  • vzhled
  • ovládání pomocí aplikace
  • hlučnost
  • mopování

Po rozbalení vysavače iRobot Roomba Combo i5 mě nadchl jeho hezký vzhled, plast v dekoru textilu. Vysavač zaujal v domě své místo všem na očích a do interiéru krásně zapadne jako doplněk. Práce s aplikací je velice jednoduchá a intuitivní. Zaujala mě možnost nastavení časového rozvrhu úklidu a pak možnost zahájit úklid po odchodu z domu (využíváme denně a užíváme si ten pocit když přijdeme domů a nikde není opravdu ani smítko). Před prvním spuštěním si vysavač nascanoval celý byt a nyní mohu využívat funkci úklidu jednotlivých místností. Jediným drobným nedostatkem je poměrně velká hlučnost ale ta je kompenzována opravdu dobrým výkonem. Vysavač nemá problém vysát i písek a drobné kamínky nanesené do chodby z bot. Velmi kladně hodnotím také rodičovský zámek, který uzamkne tlačítka na robotu. Mopování je dle našeho očekávání slabší ale dle našeho zjišťování je to u všech robotických vysavačů podobné. Celkově jsme spokojeni a doporučujeme.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

Přidáno: 21. prosince 2023

• Super aplikace
  • Skvěle vysává i vytírá
  • Trochu hlasitější

Vysavač i základna vám doma rozhodně neudělají ostudu. Pěkné a kvalitní zpracování doprovází pěkně a jednoduše zpracovaná aplikace. V aplikaci si jednoduše přidáte svůj vysavač a poté vyšlete vysavač zmapovat váš byt/dům. Poté si pojmenujete místnosti a nastavíte denní vysávání celého bytu nebo určitých místností dle vaší libosti. Po uklizení vám do aplikace přijde notifikace o splněném úkolu. Zatím nebyl žádný problém se zaseknutím vysavače nebo že by nenašel cestu k základně.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25