Nejnovější recenze ze sekce Robotické vysavače

Rowenta RR 7675 WH

Rowenta RR 7675 WH

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 16:33

Zakoupeno v MALL.CZ

Nevím jak funguje, asi špatná baterie. Vůbec nešel zapnout. Vráceno.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ziva

Přidáno: 25. dubna 2024

(naposledy upraveno 25. dubna 2024)

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Levný uklízecí otrok.

Levný spolehlivý a funkční uklízecí otrok. Umí nespojité povrchy, jednoduché a přhledné programování přes Xiaomi Smart home. Extrémě levné příslušenství, že se ani nevyplatí to čistit. Rovnou to vyhazuju. Po prvním načtení místností udělal jedno kolečko po baráku a zapamatoval si všechny pasti a rohy a šňůry co se různě válej a teď se jim vyhýbá. Na rozhraní koberc dlažka umí zvednout zadek a udělat krok. Psí chlupy nejsou problém, sebre to všechno celkem bez řečí.Primárně jsem ho pořídil do dílny a na chodby, kde se předpokládalo velké zatížení a zvýšená poruchovost ale za ty prachy má víc funkčnosti než dražší modely. Fakt spokojenost.

Rowenta RR 8567 WH

Rowenta RR 8567 WH

Ověřený zákazník Alza.cz Kleo

Přidáno: 25. dubna 2024

(naposledy upraveno 25. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Snadné ovládání přes aplikaci
  • Přesná odezva na pokyny
  • Jednoduchá obsluha u čištění zásobníku
  • Sání a mopování
  • Nastavení intenzity sání a mapování
  • Jeden boční kartáč

Dobrá konfigurace s telefonem. S úklidem jsem taky spokojená. Na byt cca 80m2 bez koberců dostačující. Vysoké prahy nezvládá, musím ho nadzvednout, ale není to na obtíž. Jednoduchá intuitivní obsluha. Viděla jsem, že jiné modely mají dva kartáče, ale i s tím jedním je to o.k. Pořizovací cena cca 5000kč.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Petr

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Za tu cenu je to pracant
  • Neotravuje, dělá si to svoje a když je v místnosti, kde je dokovací stanice, tak se sám na ní vrátí. Pokud je ale v jiné místnosti, je to Bludimíra. Pak je lepší ho vykopnout do výchozí místnosti :-).
  • Opakuji, za tu cenu prostě nevýhodu nemá :-)

Je jednoduchý, ale v jednoduchosti je krása.....za mě naprostá spokojenost.

Roidmi Eve Plus White

Zakoupeno v CZC.cz

• síla
  • aplikace
  • čištění
  • nerozpozná zrcadlo (logicky)

Vysavač je super, vysaje líp než klasický vysavač.
Téměř nenaráží do překážek (jen do nízkých které nevidí lidar ani kamera). Občas chybí čeština v aplikaci, ale dá se bez ní obejít. Jedinou vadou na kráse je, že v aplikaci nejde nastavit zrcadlo které je až k zemi, takže vysavač přes něj namapuje další místnost do které nemůže vjet a nejde z mapy vymazat.
Mop udržuje podlahu čistou. Jen doporučím do nádobky lít destilovanou vodu (už vůbe ne dát do toho čistič), zabrání se tím zanášení čerpadla vodním kamenem.
Jeho vyšší cena je vykoupena kvalitou, mohu jen doporučit.

Xiaomi S10+

Xiaomi S10+

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Havrani

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

rob. vysavač pracuje dle našeho očekávání, buď pouze vysáváme nebo vysáváme s mopováním. V obýváku máme plovoucí podlahu + nízké koberce, které vysavač znatelně vyčistí. V kuchyni je dlažba. Vysavač zvládá všechny povrchy.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Levný, perfektně pracuje.
Grundig VCR 3129

Grundig VCR 3129

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

poměrně dlouho se nabíjí

Xiaomi Robot Vacuum E10

Xiaomi Robot Vacuum E10

Ověřený zákazník K24.cz Miky

Zakoupeno v K24.cz

Bohužel není možné přepnutí do češtiny/nemciny, robot hovoří pouze anglicky.

Robzone Duoro XControl Profi

Robzone Duoro XControl Profi

Ověřený zákazník Robzone Ověřený zákazník

Zakoupeno v Robzone

• Super
  • Už uklízí a já můžu dělat něco jiného
  • Trošku problém s nastavením češtiny, ale to není na závadu

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Váš nákup i recenzi. V případě, že se Vám nedaří nastavit jazyk robota, napište nám email s Vašim telefonním číslem na [email protected]. My Vám zavoláme a společně češtinu nastavíme.
S pozdravem,
Tým Robzone

TESLA RoboStar iQ400

TESLA RoboStar iQ400

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Zakoupeno v TESLA

Za cenu překvapil , vysál vše , jak koberec tak kvalitně plovoucí podlahy

Sencor SRV 9185 BK

Sencor SRV 9185 BK

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

funguje i bez instalace na mobil

Ověřený zákazník K24.cz Vladimír

Zakoupeno v K24.cz

• Vysává dobře, je tam sice navíc funkce pro "vymetání rožků" , ale i tak se do nich nedostane kartáčkem úplně. Nicméně máme doma dva psy, kteří si často hrají a chlupy to sbírá parádně a zapínáme každý večer.
  • Možnost vytvořit si svoje mapy, rozpis úklidu a taky funkce, které chcete využít.
  • Bezproblémové spárování a člověk se v apce rychle zorientoval
  • Pořídili jsme hlavně na denní vysávání chlupů z našich domácích čtyřnožců a to bych řekl, že zvládá skvěle :)
  • Dá se sehnat levné příslušenství, i když to není originál Xiaomi
  • Nenaráží do nábytku
  • Co se týče mopování, tak člověk nemůže čekat zázraky, ale mopuje celkem ok. Nicméně, když dáte program Vaccum a mop dohromady, tak nemopuje tak dobře a vynechává. Takže doporučuji nejdříve vysát a potom až mopovat.
  • Aplikace je v češtině tak nějak napůl, pro robota ale celá v angličtině. Nicméně člověk to rychle pochopil celkem :-)
  • Když chci dát virtuální zeď, nedá se upravit "čárka" na menší velikost, jakou bych potřeboval...

Je to náš druhý robotický vysavač, ale dříve jsme měli nějaký levnější šunt, takže u tohoto doopravdy spokojenost pro účely, pro které jsme ho hlavně kupovali.

TESLA RoboStar iQ100

TESLA RoboStar iQ100

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

rychlý, výkonný za super cenu

Roborock S8+ Black

Roborock S8+ Black

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

Vyzkoušen zatím krátce a funguje výborně. Vyžaduje WiFi připojení k internetu, bez něho jsou funkce omezené. Uvidíme jak dlouho vydrží.

Cecotec Conga 12090 Twice Roller Home & Fill

Niceboy ION Charles i3 Plus Black

Anonym Anonym

Přidáno: 20. dubna 2024

• Dobře vysává
  • Špatné vytírání s nepraktickou obsluhou
  • Kapacita koše
  • Tragická mobilní aplikace
  • Pípá při klidovém stavu

Poté, co mi odešel můj starý robotický vysavač SENCOR jsem se rozhodl zkusit jinou značku. Bohužel tento vysavač nemohu doporučit.

Vysavač dobře vysává, nezanechává příliš drobků. Jeho kapacita koše je však (alespoň) opticky nižší než u konkurence.

Vytírání je děs. Dodávané hadry zanechávají patrnou šmouhu. Doplňování vody do zásobníku je navrhnuté nešťastně - sdílí půlku krabičky se suchými odpadky, takže zákonitě část odpadků polijete a máte z toho břečku, která se špatně vymývá. Zároveň bez vyprázdnění krabičky s odpadky ani vytírat nejde. No ale mít robotický vysavač, který takto složitě obsluhujete po každém použití s vytíráním prostě nechcete. Konkurence nabízí přicvaknutí vytíracího modulu, 100x lepší řešení. Jo a pokud ve vysavači zbude voda, prokapává a poškodí vám plovoucí podlahu. Kape dost. Reálně to pak používáte tak, že jen namokříte ten hadr a vodu nedoléváte.

Mobilní aplikace je rovněž tragédie. Dříve jsem měl vysavač na klasický ovladač, a tak jsem se na pokrok v celku těšil. No ale nebylo na co. Vyloženě vtipné je, že aplikace zná jen tři režimy - nabíjení, vysávání a hledání nabíječky. Takže chybí zcela kruciální sdělení, že je vysavač nabitý a připravený. Ne. Stále jen nabíjení.

Délka vysávání v mobilní aplikaci je rovněž humorná veličina. Počítá se na minuty, ale abyste si čas aktualizovali musíte z aplikace odejít a zase se vrátit. Front-endista nemá svojí práci rád. Rovněž se do délky vysávání počítá i doba, kdy vysavač hledá nabíječku, takže se dostanete časem na 50 minut chodu; když ale najde nabíječku rychleji jste třeba na 28 minutách.

Rovněž nevím, zda by mělo jít spustit vysavač i mimo wifi síť, na dálku. Jestli ano, tak to nefunguje.

Poslední bod, který způsobil, že vysavač málem vylítl oknem. Prostě pořád nahodile pípá. Někdy si pípne víc, někdy míň. Když se ale rozhodne rozjet pípání okolo druhé ráno, skutečně máte chuť ničit i svůj majetek. Mám pocit, že je vysavač příliš citlivý na krátké nefungování wifi či na elektrickou sinusoidu. Jelikož je problém dlouhodobý pochybuji, že je to z důvodu vztahu mezi nabíječkou a vysavačem. Nejhorší na tom je, že by mi to ani nevadilo, kdyby šlo na tom vysavači zavést tichý režim, ale ani toto absolutní minimum zajištěné není.

A teď byste si mohli říct dobře, vysavač vypnu a mám klid. No on nemá ani pořádně vypínací tlačítko, takže spokojeně pípá v chodbě, dokud se nevypne a neskončí v kontejneru.

Je to škoda, designově nevypadá marně a aplikace na první pohled taky nevypadala špatně. Vážně nedoporučuji. Zároveň ani nereklamuji, účtenku jsem vyhodil a ani nevím, co bych při reklamaci řekl, že mě budí ze spaní? Byl bych za magora.

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že robotický vysavač Niceboy ION Charles i3 Plus Black nenaplnil Vaše očekávání a produkt nedoporučujete.
Pokud potřebujete poradit s nastavením, nebo fungováním vysavače, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu: [email protected]/+420 733 555 255.
Děkujeme za recenzi. Pěkný den. Niceboy

• Aplikace velmi přehledná
  • Komunikace v češtině
  • Vyšší cena
  • Baterie KO v mém případě
  • Nefunkční mopování u mého kusu

Výrobek jako takový hodnotím pozitivně. Vysávání fungovalo velmi dobře, párování s aplikací také rychlé a přehledné, ale bohužel po delším testování jsem zjistil, že jsem obdržel vadný kus. Nefungovalo dávkování vody a baterie byla 3 roky stará - nešla dobít na 100%. Produkt jsem nakonec vrátil...
Jedná se o starší model a tak před uvedením do provozu doporučuji důkladnou kontrolu, protože jen tak se vyhnete problémům při vracení zboží (roboticky-vysvac.cz)...

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25