Nejnovější recenze ze sekce Robotické vysavače

SILVERCREST SSR AL1

Rowenta RR 8597 WH

Rowenta RR 8597 WH

Ověřený zákazník Alza.cz Zdenál

Zakoupeno v Alza.cz

Zatím po pár dnech dojem dobrý. Vysává dobře. Aplikace je vcelku přehledná a je v češtině. Konečně mě vysávání baví :) Uvidíme jak si povede po delší době.

ETA Aquilo PRO 7243 90000

ETA Aquilo PRO 7243 90000

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Zdeněk

Přidáno: 31. března 2024

(naposledy upraveno 31. března 2024)

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Splnil očekávání, ani není zase tolik hlučný. Neodbytně se dere za nepořádkem.

TESLA RoboStar iQ400

TESLA RoboStar iQ400

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz becker

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

dlouhá doba provozu jednoduché ovládání úklid proveden lépe než moje paní

ETA Aron 3512 90000

ETA Aron 3512 90000

Ověřený zákazník K24.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v K24.cz

• Super vysavavac za skvělou cenu

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• Přejede přes prahy
  • Přehledná aplikace
  • Jednoduchá instalace
  • Přesnost
  • Žádné

Náš první robotický vysavač, tím pádem nemáme žádné srovnání. Po prvním zapnutí si zmapoval byt a celý ho spolehlivě vysál. Při druhém použití zmapoval byt znovu. Pracuje spolehlivě jen proti sklům a zrcadlům je zmatený, je třeba navolit virtuální zeď.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• snadná manipulace
  • mopování
  • snadná aplikace
  • jednoduché ovládání
  • rychlý úklid
  • citlivé senzory
  • časté odpojování od sítě
  • krátký kabel do elektřiny

Robotický vysavač TESLA Smart Robot Vacuum Laser AI300 Plus je opravdu výborný pomocník, který jsem měla možnost vyzkoušet. Jsme s ním velice spokojeni celá rodina. Aplikace k vysavači je velmi intuitivní, jednoduchá, přehledná a hlavně v českém jazyce, jen se nám už několikrát stalo, že se vysavač odpojil od sítě a musel se znovu instalovat, což je trochu zdlouhavé. Jinak je opravdu spolehlivý, uklidí veškerý prach a nezůstane po něm na zemi žádná nečistota. Díky laseru se orientuje v prostoru. Mezi místnostmi máme někde i prahy, tak jsem se bála, jak to vysavač zvládne a jestli to přejede, ale ano, naprosto bez problému se dostane do všech místností. Máme jeden koberec, kde vysává s větší intenzitou a na plovoučkách a dlažbě intenzitu opět sníží. Lehká manipulace s výměnou zásobníku na vodu na následné mopování. Na mopování se mi líbí, že jen nejezdí , tak jako když vysává, ale že dělá ty cestičky zleva doprava, vrací se a mopuje takto poctivěji. Oceňuji i i to, že v dokovací stanici je zásobník na prach a nečistoty a sám vysavač se vyprázdní. To je velká výhoda. Líbí se mi i jak vypadá, je moderní od pohledu. Doporučuji proto tento výrobek, je to velké ušetření času pro rodinu s menšími dětmi a kočkou.

Robzone Duoro X-Comfort Profi

Robzone Duoro X-Comfort Profi

Ověřený zákazník Robzone Paul

Přidáno: 30. března 2024

Zakoupeno v Robzone

Vše super, jen nevím proč, ale robot zajel pod WC, nechápavě se tam zaseknul tak, že jsem měl co dělat, abych ho vytáhl a bohužel je poškrábaný... Je to prkotina, ale myslel jsem si, že za ty peníze bude robot šlapat perfektně.. Jinak vysává hezky, vytírá taky. Ovládání v češtině a naprosto jednoduché, zvládne ho opravdu každý. Produkt i tak doporučuji.

Reakce obchodu Robzone

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen.
Tým Robzone

Roborock Q8 Max Black

Roborock Q8 Max Black

Ověřený zákazník Alza.cz Renata Kapkova

Přidáno: 30. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• uzasny robot na uklid domacnosti se psy. mam dva psy dlouhosrste. velika spokojenost

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• Vysoký sací výkon
  • Appka
  • Vysypává se sám
  • Hlásí cokoliv, jakoukoli závadu :)
  • Nemusím vytírat ani vysávat a to je paráda:)
  • Žádné

Po několika dnech používání vysavače od značky Tesly Smart mohu říct, že jsem si ho zamilovala. Jeho schopnost plánovat optimalizovanou trasu vysávání a snadné ovládání přes mobilní aplikaci jsou pro mě skvělé. Už si nedokážu představit život bez něj. Nevidím na něm žádnou chybu, akorát nesmím zapomenout vyměnit po několika vysavaních zkontrolovat sáček popř. ho vyměnit.

Concept VR 2020

Concept VR 2020

Zakoupeno v Alza.cz

• Nekomukuje v češtině jen anglicky
Philips XU 7100/01

Philips XU 7100/01

Jezisek Jezisek

Přidáno: 29. března 2024

Další hromada falešných recenzí stejně jako u Philips XU 7000/02, XU 3110/02 a dalších Philips vysavačů.
Opravdu chcete vysavač od firmy, která si vás chce získat podvodem?

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 28. března 2024

Zakoupeno v Testuj.to

• Poradí si s prahy a lištami
  • Většinu nepořádku uklidí
  • Velmi slušné vytírání
  • Intuitivní ovládání
  • Rychlejší vybíjení
  • Občas se zasekává a neví, kam jet
  • Složité propojení s mobilní aplikací přes wi-fi
  • Při nízké baterii má problém zajet sám do dobíjecí stanice

Tento robotický vysavač na velmi vysoké úrovni zvládá jak funkci vysávání, tak i vytírání. K funkci vytírání jsem byla více skeptická, obecně nemám velkou důvěru ve věci, které mají zvládat více funkcí, ale tady jsem byla mile překvapená. Šetří mi čas, který mohu věnovat jiným činnostem. Nedá se říct, že by plně nahradil klasický vysavač, ale do velké míry člověku skutečně usnadní starost o čistou domácnost. Co se týče nevýhod, tak někdy má vysavač tendenci se divně zasekávat, že v jednu chvíli neví kam jet a potřebuje ručně přemístit, aby se vzpamatoval. Také když je hodně vybitý, tak nezvládne úplně sám dojet do dobíjecí stanice a musím mu k tomu také pomoci. Co mě zklamalo, bylo propojení s mobilní aplikaci přes wi-fi. I když jsem opakovaně zkoušela připojení, tak se mi nikdy nepovedlo připojit k našemu routeru. Mobilní aplikaci tak nevyužívám, avšak jsem ráda, že i bez ní dobře vysavač funguje.

iRobot Roomba i7+ 7550 Silver

iRobot Roomba i7+ 7550 Silver

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz SM

Přidáno: 28. března 2024

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• lepší než starý model :)
Silvercrest SSWR A1

Silvercrest SSWR A1

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz LS

Přidáno: 27. března 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Pracuje sám
  • Podlaha je čistá
  • Ušetří práci

Občas se někam napasuje a pak ho musím pracně tahat.

Niceboy ION Charles Q10 White

• Snadné ovládání přes aplikaci
  • Výkon
  • Po úklidu 100m2 ještě zbývá baterie

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení robotického vysavače Niceboy ION Charles Q10. Pěkný den. Niceboy

Kärcher RCV 5 1.269-640.0

Kärcher RCV 5 1.269-640.0

Ověřený zákazník Kärcher-obchod Pavel

Zakoupeno v Kärcher-obchod

Opravdu doporučuji, oceňuji dbva systémy navigace.

ETA Master 5229 90000

ETA Master 5229 90000

Anonym Anonym

Přidáno: 26. března 2024

• Tento vysavač si užijete maximálně první půlrok, poté každé jeho použití pro Vás bude peklo
  • Každý den lituji této koupě, vysavač není možno nikde opravit, jediné místo kde se na Váš vysavač podívají je na centrální servisu ETA Zlín. Vysavač můžete poslat (váží přes 6 kg) nebo doručit vlastní dopravou.

Pokud přemýšlíte nad vyhozením částky 10 000,- oknem je tento vysavač pro Vás. Hned po prvním roce funkce mopování nefunguje, koberec neumí vysát a během pokusu Vám smaže mapu. Zásobník na nepořádek je vyroben z nekvalitního plastu, podobající se plastovému papíru, který se používáním po roce zlomil. Rozbitý zásobník mě nepřekvapil, protože i plast z PET láhve je kvalitnější.
Vysavač přináší více problému než užitku.

Ověřený zákazník Testuj.to Radek

• Tichý
  • Neskutečně inteligentní vysávání i vytírání
  • Šetří časem uživatele domácnosti
  • Senzory jsou velmi citlivé
  • Určuje si sám výkon na podlaze a kobercích
  • Nenaráží do předmětů (vyjma černých, které žádné vysavače nerozeznají)
  • Napájecí kabel, je krátký. Ocenil bych zde napájecí kabel s univerzálním konektorem, odpojitelný s dokovací stanice, který je běžně dostupný a jde koupit v různých délkách, pro ty, co chtějí mít dokovací stanici v místě, kde nemají v blízkosti zásuvku.
  • Podsvícení tlačítek modrou barvou na robotickém vysavači svítí neustále, nevpínají se
  • Nádržka na vodu by mohla být větší, nestačí tak jedna na celý byt a je nutno jí doplnit
  • Hovoří pouze anglicky, což může někoho odrazovat, byť používá stejné jednoduché fráze

Vysavač TESLA Smart Robot Vacuum Laser AI300 Plus.

Rozbalení:
Už při rozbalování je vidět kvalita zpracování. Vše sedí a doléhá, nikde žádné známky ledabylé práce, nebo laciný vzhled. V krabici přesně vše sedí, aby se při přepravě nic v krabici nehýbalo, a eliminuje se tak jakýkoli pohyb a možnost poškození. Při otevření je vidět plastová podložka pod vysavač, látkový pytlík s logem Tesla a laserové čidlo vysavače, vykukující na nás v ochranném plastu. V pytlíku najdeme návod, samozřejmě i v češtině, pásek pro stažení kabelu napájení, náhradní sáček do vysavače. V pytlíku pak můžeme uchovávat příslušenství k vysavači. Po vyjmutí ochranné pěny je viděl kulatý vysavač Tesla. Pod ním jsou náhradní kartáčky, rozlišené barvami, červený a zelený, kartáček s břitem pro čištění vysavače, jednotku pro vytírání s mopem, náhradní filtr a náhradní mop. Pod ním je umístěna základní stanice robota, ve které je již umístěn pytlík pro vysávání.

Uvedení do provozu:
Je to jednoduché. Po stažení aplikace z Google Play, nebo App Store, aplikace se nastaví so češtiny a vyzve uživatele k vytvoření uživatelského účtu. Po přihlášení je v aplikaci spousta nastavení a orientace v aplikaci mi trvala řádově pár minut. Ano, je toho k nastavení dost, ale více jak polovinu věcí si člověk nastavuje až při několikátém používání vysavače. Standardně je tak nastavena aplikace tak, aby vše fungovalo normálně. Další možnosti si pak uživatel mění dle libosti a toho, jak mu vyhovuje. Ovládání aplikace se tváří složit=, avšak není to tak. Vysavač je opravdu velmi chytrý, takže i pro ty, co neholdují používání chytrých aplikací, lze vysávat pouhým spuštěním aplikace a stisknutím jediného tlačítka v ní. Vysavač si vše pak udělá sám a vysaje vše, kam se dostane. Sestavení vysavače spočívá pouze v tom, že se do něj zacvaknou kartáčky, podle barvy a dokovací stanice se umístí na vhodné místo a zapojí se do sítě. Kabel je integrovaný do dokovací stanice. Ocenil bych připojovací kabel, který jde koupit v různých délkách, pro ty, co chtějí mít dokovací stanici v místě, kde nemají v blízkosti zásuvku.

Provoz vysavače – vysávání:
Neskutečně chytrý. Díky laserovému rozhraní si sám načte kompletní místnosti, kam se dostane. Spojí si je v jeden celek a sám chytře navrhne rozdělení na místnosti, které pak jdou přejmenovat. Dokonce z 90% se i trefí, jak jsou místnosti oddělené. Vysavač je velmi tichý, oproti jiným vysavačům opravdu mnohem tišší zvuk. Jeho pohyb je velmi koordinovaný a sám určuje co je pro něj nejlepší. Pracuje tak, že první vysaje jednu místnost, kde projede nejdříve kraje celé místnosti, poté začne systematicky jezdit plynule tak, aby projel celou místnost. Poté, když projede celou místnost, přesune se do další místnosti a toto opakuje. (Pro představu, že máme místnost tvaru obdélníku a rozdělíme ji na dvě poloviny, udělá jednu polovinu kraje a prostředek a pak se přesune na druhou polovinu a prostředek. Takto nevynechá žádné místo). Vše, každý jeho pohyb je vidět v aplikaci. Online i později. Při vysávání rovných povrchů, jako jsou plovoucí podlahy, dlažba, apod., zvolí jednoduchý tichý režim prvního stupně. Pokud rozpozná, že najede na koberec a věřte, že opravdu rozpozná okamžitě, zvýší výkon vysávání na druhý, případně třetí stupeň výkonu a když z něj sjede, opět přepne na nižší výkon. Nezaznamenal jsem jediné místo, kam by se vysavač nedostal. Opět, oproti konkurenci bych řekl, že jeho rozměry jsou menší a je tak snadnější pro vysávání. Dostane se i tam, kam běžné vysavače ne. Kartáčky má dva, proti sobě rotující, ne příliš velkou rychlostí. Velmi chytré, protože rychlé točení by způsobilo rozhazování nepořádku. Mete je tak přímo pod sebe, kde jdou nečistoty přímo pod kartáč, který je bez problému vysaje do nádoby na prach. Nádoba na prach jde neskutečně lehce vyjmout. Stačí k tomu opravdu jen jedna ruka, jedno stisknutí prstem oddělí koš od vysavače a vyjmutí je dvěma prsty. Jednoduché a účinné. Nádobu na prach však netřeba vytahovat a vysypávat. Velkou předností je právě dokovací stanice s vysavačem. Po příjezdu do dokovací stanice se ozve zvuk klasického vysavače, ano je trošku hlasitý, ale za to veškerý obsah koše robota vysaje do sebe, do sáčku na vysavače, který je vyjímatelný horní stranou dokovací stanice. Nemusíte se však bát zápachu, protože horní dvířka jsou opatřena těsněním a nedochází tak u úniku zápachu. Vysavač je tedy připraven na další vysávání. Nutno podotknout, že je možné zvolit vysávání nečistot z robota do stanice po každém vysávání, nebo po každém druhém, třetím, nebo čtvrté. Lze to však vypnout i úplně a vysavač si tak vysypávat ručně. (Napadá mě tato volba, třeba, pokud někdo má doma dítě, které se toho bude bát). Co se mi vyloženě nelíbí, je to, že podsvícení tlačítek modrou barvou na robotickém vysavači svítí neustále a nevypnou se ani po chvíli, kdy je vysavač v dokovací stanici. Modrá barva podsvícení je sice hezká, ale není dobré, že svítí celou dobu. Jednak v noci to osvětluje místnost, protože mají dost silnou intenzitu svícení a snižuje se tak i jejich životnost ve svícení a nerad bych po záruce řešil nefunkční podsvícení a je možné, že servis nebude měnit jen diodu, ale celou jednotku, a to jistě nebude oprava za pár koroun. Mohla by to vyřešit nějaké systémová aktualizace, formou vypínání podsvícení, třeba uživatelsky nastavitelné – tedy s volbou nechat svíti, vypnout úplně, nebo zhasnout po 1, 5, 10 minutách, nebo nechat svíti při nabíjení.

Provoz vysavače – vytírání:
Vytírání probíhá za provozu vysávání, tedy oba procesy najednou. Doporučuji ale nejprve si prostory vysát a poté zvolit vytírání, na již vysátém povrchu. Nicméně, kartáče vysavače pojedou i při vytírání. Nádobka na vodu je v koši vysavače. Je oddělena od prostoru pro prach, takže nečistoty nasáté vysavačem jdou do jiného prostoru, než je voda. Vodní nádržka má obsah 240ml, což je dostačující pro vytření prostoru, cca 50m². Do nádoby je možné dát i čisticí prostředek, takže po vytření je voňavo a čisto, není to jen tedy o tom, že se to „projede vodou“. Vytírání má stejný režim jako vysávání, tedy projede první kraje a poté systematicky místnost. Jediná změna je v tom, že při vysávání jezdí vysavač rovně a u vytírání dělá pohyb jakéhosi tvaru Y, kdy se pohne dopředu doleva, zpátky, dopředu doprava a zpátky. Opět je to vidět na pohybu vysavače, i v aplikaci, jelikož tak přesně zakresluje pohyby.
Čištění vysavače:
Po utření vysavače vlhkým hadříkem, což stačí, je možné vyjmout kartáč zespoda. Prostor pod kartáčem jde vymést kartáčkem, který je v balení. Vyjímatelný koš je koncipován tak, že po vytažení hepa filtru, jej lze propláchnout pod vodou a čistění vysavače je tedy rychlé a bezproblémové. Opravdu chytře vymyšlené. Dokovací stanice se čistit nijak výrazně nemusí, protože prach je nasáván do vyjímatelného sáčku, které známe z klasických vysavačů. Četnost výměny sáčku závisí na četnosti používání i množství nečistot. Sám si tak uživatel určí, kdy jej vymění a jistě jej stanice nebude upozorňovat nějakým zvukem, že je třeba sáček vyměnit. Po vyjmutí je vhodné také vytřít vlhkým hadříkem jen prostor pro sáček. Při čištění je třeba dbát, aby pak byla součásti suché, a zejména koš robota je nutné nechat po oplachu pořádně vyschnout, poté dát zpět filtr a připojit k robotickému vysavači.

Aplikace:
Aplikace Tesla Smart je kompletně v češtině. Při prvním spuštění vysavače to může nabídnout aktualizaci robota, je tedy dobré nespěchat a nechat vysavač se zaktualizovat na aktuální firmware. Vysavač pracuje na Wi-Fi 2,4 GHz. Ovládání se tváří být složité, ale s každým přístupem do aplikace se to zlepší a zjistíte, že vše je na svém místě. Nastavení vysavače od uživatele nevyžaduje zvláštní dovednosti, s používáním vysavače každý sám zjistí, co potřebuje nastavit jinak, než bylo nastaveno standardně. Vysavač si nejprve namapuje okolí, kde bude pracovat. Udělá si své místnosti, které pak dále může uživatel upravit, s možností rozdělaní místnosti, nebo sloučení více místností v jednu. Sám vysavač si tak určí třeba obývací pokoj, ale uživatel si mlže oddělit pak kus místnosti třeba na jídelnu. To je vhodné, protože pak třeba po jídle dáte vysavači úkol uklidit jídelnu a on uklidí jen prostor u jídelního stolu a nebude jezdit nesmyslně po celé místnosti. Při vstupu do aplikace se dá zvolit, či vysavač uklidí vše najednou, nebo si zvolit jen místnosti, které má uklidit. Je možnost zvolit si třeba jen předsíň a WC. Vysavač se pak vrátí do dokovací stanice. Jelikož to využívám, nastavil jsem si vysávání nečistot z robota do sáčku v dokovací stanici po každém čtvrtém úklidu, protože bylo zbyteční to dělat po každém vjetí do dokovací stanice. V aplikaci je možné si vytvořit více map, byť jedna stejná. Mám třeba dvě stejné mapy, jednu hlavní a druhou pojmenovanou jako vytírání. Lze totiž dávat robotovi virtuální zdi. To je dobré třeba u koberců, tak kde je koberec tak nevytřel. Jelikož je kusový koberec třeba uprostřed místnosti, vysavač vytírá a nevjede tak na koberec. Mapy jdou libovolně přepínat, jen je potřeba dát pozor na to, že nemá určenou jednu mapu, která je vždy po otevření aktuální, ale je třeba je přepínat ručně a poslední zvolená mapa je ta aktuální i při novém otevření aplikace třeba druhý den. Proto je dobré si mapy pojmenovat. A aplikaci je položka jazyk a jedná se asi o jazyk vysavače. Ten sice mluví anglicky a nelze zvolit češtinu. Vysavač ale hovoří jednoduše a i neznalost angličtiny uživatele naučí po pár vysáváních, že ví, co vysavač říká, jako například nabíjení, nebo že se někde zasekl, apod. Doufejme, že přijde aktualizace, kdy bude i vysavač mluvit česky.

Klady:
- Tichý
- Neskutečně inteligentní vysávání i vytírání
- Šetří časem uživatele domácnosti
- Senzory jsou velmi citlivé
- Nenaráží do předmětů (vyjma černých, které žádné vysavače nerozeznají)
- Určuje si sám výkon na podlaze a kobercích

Zápory:
- Napájecí kabel, je krátký. Ocenil bych zde napájecí kabel s univerzálním konektorem, odpojitelný s dokovací stanice, který je běžně dostupný a jde koupit v různých délkách, pro ty, co chtějí mít dokovací stanici v místě, kde nemají v blízkosti zásuvku.
- Podsvícení tlačítek modrou barvou na robotickém vysavači svítí neustále, nevpínají se
- Nádržka na vodu by mohla být větší, nestačí tak jedna na celý byt a je nutno jí doplnit
- Hovoří pouze anglicky, což může někoho odrazovat, byť používá stejné jednoduché fráze

Niceboy ION Charles i9 Plus white

Niceboy ION Charles i9 Plus white

Zakoupeno v Alza.cz

• Jezdí po bytě sám a uklízí bez nutnosti ho dozorovat. Ušetří hodně času i práce.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení robotického vysavače Niceboy ION Charles i9 Plus white. Pěkný den. Niceboy

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25