Nejnovější recenze ze sekce Robotické vysavače

Roborock S7 MaxV Ultra

Roborock S7 MaxV Ultra

Jan M. Jan M.

• LIDAR
  • Integrovaná kamera a vzdálený hovor. Kocourek nechápal
  • Vyčistí hadr, vyleje špinavou vodu, vezme čistou
  • Hadr se musí často prát, bohužel zůstává mokrý a brzy je cítit
  • Všechny funkce umí jenom roborock aplikace (ale to je detail)

Úžasný pomocník. Chvíli jsem bojoval s tím, že vysavač někam nechtěl zajet, ani přes "vzdálené ovládání" se mi ho tam nepodařilo dostat, jezdil půl metru kolem vnitřního rohu sedací soupravy. Problém byl v nábytku (sekce v nastavení mapy), který se na mapě neukazuje a vysavač ho tam sám přidal, bohužel trochu jinak než je realita. Po opravě všechno super

Sencor SRV 9385WH

Sencor SRV 9385WH

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Martin

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Cena proti jiným modelům (zvažoval jsem Rowentu) díky slevovému kuponu o 10 tis. nižší a to už rozhodně potěší.
  • Díky konstrukci mopovacího nástavce si velice jednoduše volím, jestli bude robot jenom vysávat, nebo i mopovat. Ano, jsou modely, kde nemusím řešit ani tohle, ale 1. cena, za 2. mnohem větší rozměry základny.
  • Jak psali mnozí přede mnou, nelituji koupi, je to opravdu úleva od běhání s klasickým vysavačem. S tím už jenom uklidím rohy a jiné pro robot nedostupná místa, což je mnohem rychlejší a jednodušší.
  • Proti jiným modelům opravdu silný tah sání.
  • Dobrá orientace v prostoru bytu po zmapování.
  • Umí zaparkovat do základny i na opravdu malém místě (tedy vůbec ne v prostoru a směru dle návodu).
  • Díky lokalizované aplikaci v mobilu mohu spustit úklid odkudkoliv. Režimy vys./mop, intenzita sání/mopování, výběr místností, zakázané zony - vše funguje dle očekávání.
  • Přechody mezi mistnostmi mu nedělají problém, no do prodlužovačky k vánočnímu stromku, nebo dlouhých tkaniček do bot sahajících až na zem se umí hezky zamotat :)))
  • Aplikaci překladatel přeložil správně, no programátor zapomněl dodělat rozdíl mezi začátkem týdne v zahraničí (neděle) a u nás. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč po středečním testování a nastavení úklidu v appce na PO/STŘ/PÁ se robot spustil ve čtvrtek v nastaveném času a v pátek si dával šlofíka na nabíječce :)))) Víc jsem to netestoval, osvědčilo se spuštění dle potřeby.

Je to náš první robot a nechtěli jsme hned investovat balík do mnohokrát recenzované Rowenty. Jelikož mám na značku SENCOR velice dobré reference přímo od dlouholetého prodejce v elektru, riskli jsme mnohem méně recenzovanou novinku a ušetřili díky slevovému kuponu polovinu ceny konkurenčního modelu. Vše funguje jak má, vysavač uklízí i mopuje kvalitně a tak můžeme jenom doporučit :)

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Niceboy ION Charles i9 Black

Niceboy ION Charles i9 Black

• Vzhled
  • Slícování dílů
  • Příslušenství dodané k vysavači
  • Asi úplně všechno ostatní z čehož bych zvlášť vybral :
  • Totálně nefunkční připojení k wifi na 2 routerech se nezadařilo zařízení připojit + zkoušeno i přes 2 různé telefony
  • Když už se zadařilo zařízení spustit bez telefonu a wifi v jakémsi auto hloupém módu tak do všeho bourá šílenou silou a jezdí chaoticky
  • Nabourá a převrátí i svou nabíjecí stanici
  • Šíleně se zamotává do kabelů

Výrobek po včerejších nervech ihned zítra odesílám zpět.
K vyhodnocení že výrobek je totální odpad mi stačilo 2 minuty zapnutý provoz a 3 hodiny pokusů rozchodit připojení wifi-->telefon .

Rozhodně nedoporučuji Nekupovat nic od niceboye !!!!

Dodatek : k vysavači byl i reproduktor Niceboy Razer který hraje hůř jak Telefon Motorola !! Udávaný výkon 10w je možná tak ve snu . Sotva má tak 3w Basy 0 , středy a výšky ukřičené . Po přidání na ekvalizéru už jen chrčení .

Reakce značky Niceboy

Mrzí nás, že chytrý vysavač Niceboy ION Charles i9 nenaplnil vaše očekávání a tedy ho nedoporučujete. Děkujeme za recenzi.
Pěkný den. Niceboy

Ověřený zákazník Testuj.to Simona

• Design
  • efektivita
  • aplikace
  • ovládání
  • hluk

Doporučuji všem, kteří si mají rádi domácí vychytávky a ulehčení domacích práci. Tento robot má skvělou aplikaci, proto se dá jednoduše ovládat. Po prvním nastavení - oskenování bytu už funguje zcela bez naší pomoci. Je možno si totiž nastavit dny vysávání a vytírání. Jediná nevýhoda je, že je na můj vkus docela hlučný.

Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis

Cecotec Conga 8290 Immortal Ultra Power Home Genesis

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

Přidáno: 20. prosince 2023

• Účinnost
  • Design
  • Vyprazdňování ve stanici
  • Možnost suchého i mokrého vysávání
  • Vleze se pod gauč
  • Dobře mapuje terén, možnost uložení map
  • Možnost zakázaných zón
  • Aplikace

Na první pohled zaujme desing, líbí se mi kombinace černé a modré. Bohužel dále následovalo zklamání ve formě aplikace. Nedokonale přeložený jazyk, přepíná se do jiných jazyků. Aplikace je neintuitivní, než se s ní naučíte pracovat, tak to trvá. Je to škoda, přitom v ní je tolik skvělých možností, jako zapamatovat si map až 5 pater, nastavit zakázané zóny... Co se týče vysávání, s tím jsem spokojena. Sací výkon je dobrý, vleze se pod sedačku, překážku bez problémů objede. Vysává systematicky, poctivě. Možnost suchého i mokrého vysávání.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 20. prosince 2023

• rychlost doruceni
  • kvalita vysavani
  • aplikace prehledna
  • vseobecna spokojenost

Nas prvni roboticky vysavac a jsme moc spokojeni. Prehledna aplikace. Vytvorila se super mapa po namapovani, pojmenovala jsem jednotlive casti a ted vyuzivam podle toho, co potrebuju vysat. Poustim vzdy, kdyz jdu ven s kocarkem. Dite se tedy trosku boji, ale to si zvykne ? Vseobecne doporucuji, jsem spokojena.

• celkem tichý
  • snadné ovládání
  • kvěle vezme i zvířecí chlupy
  • funkce vytírání

Máme malé děti a dvě kočky a každodenní úklid (někdy i dvakrát denně) je časově náročný, tak jsme dlouho po robotu pokukovali. A své volby nelitujeme, už po pár týdnech používání je naše nadšení stále obrovské. Každý den nám ušetří desítky minut práce, s kvalitou úklidu jsme spokojení, díky aplikaci si můžeme naplánovat, jak a kdy kterou místnost uklidit. Pouštíme ho i večer, neruší při uspávání dětí. Uvažujeme o tom, že bychom podobný model pořídili i babičce, která by ale nejspíše nepoužívala aplikaci, ale ovládala robot jen pomocí tlačítek.

• funkce vytírání
  • vymete rohy
  • snadné ovládání

Vysavač jsem si dlouho přála, i když jsem si nebyla jistá, zda zvládne vše, co bych očekávala. Nejvíce jsem se těšila na funkci vytírání, které mě bytostně nebaví. Vysavač vymete rohy, vyhne se překážkám, stačí mu jen nechat otevřené dveře, bez problémů přejede nízký práh. Rádi doma chodíme bosí nebo v ponožkách, děti věčně na zemi, a větší čistota je nyní opravdu znát, i když jsme vysávali denně a vytírali obden.

TESLA RoboStar iQ400

TESLA RoboStar iQ400

Ověřený zákazník TESLA Dana

Zakoupeno v TESLA

• Tichý pracant

Přidáno: 19. prosince 2023

• aplikace v češtině, díky ní máme přehled o úklidu
  • zvládne uklidit i zvířecí chlupy a nepořádek u krbu
  • snadné používání a čištění

Chtěli jsem si co nejvíce zjednodušit každodenní úklid, a dlouho jsme váhali, zda důvěřovat výkonu robotického vysavače, zda zvládne uklidit kočičí chlupy a dlouhé vlasy manželky a dvou dcer, které prostě všude po domě máme. A nelitujeme našeho rozhodnutí. Už po měsíci víme, že to zvládne, a dobře. Vytře i jemný prach. Údržba je snadná. Aplikace vše ukáže.

Niceboy ION Charles i6 Black

Niceboy ION Charles i6 Black

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Dostačující za tu cenu, vysává celkem dobře.

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení robotického vysavače Niceboy ION Charles i6 Black. Pěkný den. Niceboy

• Jednoduché ovládání
  • Spolehlivost

Díky přítomnosti dětí u nás není nouze o každodenní drobný nepořádek. Vždy se něco nadrobí nebo nabryndá. Měli jsme jeden z prvních robotů v úplně základním provedení, ale ten se často někde zaseknul, takže úklid ani nedokončil. Používáme ještě tyčový vysavač od Philips se suchým i mokrým řešením, ale úklid byl pro nedostatek času spíše nárazový. Až nyní můžeme říct, že máme opravdu uklizeno každý den, protože to už nezávisí jen na nás, ale ujal se toho robot. Robot zvládá přechod mezi parketami a kobercem, krásně je slyšet, jak zvýší sací výkon, když jede po koberci. Po základním nastavení appky a namapování prostoru začal každý den vyjíždět za pravidelným úklidem. Robota od společnosti Philips, můžeme vřele doporučit, splnil naše očekávání. Jelikož nemáme vysoké prahy, zvládne celé přízemí domu na jeden zátah, jen mu musíme nechat otevřené všechny dvěře. Židle občas zvedáme na stůl, když chceme důkladnější úklid, ale někdy je necháváme na zemi, robot si s tím poradí, co neprojede, to objede. Detekuje překážky opravdu efektivně. Jeho chod je relativně tichý, takže ho někdy pouštíme i večer. Je příjemné přijít ráno do uklizených prostor.

Přidáno: 18. prosince 2023

• Tichý chod, přehledná appka, snadno nastaveno, uživatelsky přívětivý, snadná údržba

U nás asi nebylo nikdy pořádně čisto. Děti i my dospělí vytvoříme dostatek denního drobného nepořádku. Vždy bylo někde nadrobeno a nakapáno. Robot se suchým i mokrým řešením se jevil jako spása. Využíváme tyčový vysavač od Philipsu s možností suchého i mokrého čištění, který je také skvělý, ale kvůli nedostatku času nebyl úklid tak pravidelný jak by bylo třeba. Máme i jednoho z prvních robotů v základním provedení který pouze vysával, ovšem často se ztrácel ve spletencích kabelů a jeho úklid byl často nedokončen. Až nyní jsme konečně schopni tvrdit, že u nás panuje pořádek každý den, a to díky našemu novému pomocníkovi – robotu od Philips. Ten bravurně zvládá přechod mezi různými podlahovými krytinami a samovolně zvyšuje sací výkon, když projíždí po koberci. Po jednoduchém nastavení přes aplikaci a mapování prostoru se každý den vydává na pravidelný úklid. Robot od Philips nás příjemně překvapil a předčil naše očekávání. Díky nízkým prahům zvládá celé přízemí domu najednou, pokud jsou všechny dveře otevřené. Uklidí na jeden zátah kuchyň, obývák, koupelnu, pracovnu a chodbu. Robot se obratně dokáže vyrovnat s překážkami. Detekuje je s mimořádnou efektivitou. Jeho chod je relativně tichý, klidně ho pouštíme i večer. Drobit rohlíky na uklizenou podlahu nědelá dětem žádný problém. Ale kdo by se rozčiloval, stačí vypustit robota, jen co odejdou do školy. Někdy stačí udělat jen menší úklid v jedné místosti nebo jen ve vyznačené oblasti. Obsluhovat appku namísto tahání vysavače je příjemné.

• Tichý chod
  • Detekce překážek
  • Pohodlné ovládání
  • Snadné čištění a údržba

Robota od Philips můžeme vřele doporučit, splnil naše očekávání. Po základním nastavení appky a namapování prostoru, začal každý den vyjíždět za pravidelným úklidem. V přízemí uklízí 5 oblastí – obývací pokoj, kuchyň, chodbu, pracovnu a koupelnu. Jelikož nemáme vysoké prahy, tak zvládne všechno na jeden zátah, jen mu musíme nechat otevřené všechny dveře. Díky přítomnosti dětí není nouze o drobné předměty na zemi, těm se vyhne. Zvládá přechod mezi parketami a kobercem. Krásně je slyšet, jak zvýší sací výkon, když jede po koberci. Židle občas zvedáme na stůl, když chceme důkladnější úklid, ale někdy je necháváme na zemi, robot si s tím poradí. Používáme ještě tyčový vysavač také od Philips, se suchým i mokrým řešením, a naše podlahy jsou konečně pravidelně čisté. Dříve jsme vysávali a vytírali spíše nárazově, ale to s dětmi nestačilo. Měli jsme už dlouho jeden z prvních robotů jiné značky v úplně základním provedení, ale ten se často někde zacuchal do nějakých kabelů, takže úklid často nedokončil. To s Philips robotem nehrozí, detekuje překážky opravdu efektivně. Díky němu máme denně vysáto a setřeno v nejvíce zatížené části domu. Předpokládám ale, že si namapujeme i pokoje v patře a občas ho vypustíme i tam.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Aplikace iRobot
  • Solidní mopování
  • Výdrž baterie
  • Hlučnější

Roomba Combo i5 nabízí výkon a efektivitu za dobrou cenu. S elegantním designem a solidní výdrží baterie překonává očekávání. Přesné mapování prostoru a kombinace vysávání s mopováním jsou jeho silné stránky. Ovšem, hlučnost a absence kamery jsou drobné nedostatky. Celkově solidní poměr cena/výkon pro efektivní domácí úklid.

Niceboy ION Charles i4 Black

Niceboy ION Charles i4 Black

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

Vánoční dárek

Reakce značky Niceboy

Děkujeme za hodnocení a doporučení robotického vysavače Niceboy ION Charles i4. Pěkný den. Niceboy

ETA Master 2 Pro 6229 90000

ETA Master 2 Pro 6229 90000

Ověřený zákazník Eta.cz Anna

Zakoupeno v Eta.cz

• velká spokojenost, je to bezva pomocník- Mohu jen doporučit

Reakce značky ETA

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi a spokojenost. Ať slouží... :)

Philips XU 7100/01

Philips XU 7100/01

Přidáno: 17. prosince 2023

• Možnosti nastavení úklidu - síla sání + počet opakování
  • Rychlost úklidu
  • Možnost nastavení zón, kam vysavač nejezdí
  • Chybějící madlo

S vysavačem jsem spokojená.
Na úvod se nenechte odradit stahováním a trošku náročnějším nastavováním aplikace a prací s vytvořenou mapou, protože Váš čas nad tímto strávený se Vám rychle vrátí při každodenním používání vysavače.
Velkou výhodu vidím v možnosti nastavení úrovně sání a počtu opakování vysátí zóny. Na každodenní rychlo-úklid stačí 1 opakování a úklid je za chviličku hotový. V případě většího nepořádku volím opakování 2x či 5x (na hustý koberec), úklid trvá o něco déle, ale výsledek stojí za to.
Mopovací funkci využívám jen na dlaždičky v kuchyni, koupelně a předsíni, při větším nepořádku volím více opakování.
Ze začátku mě překvapilo, že výrobek nemá žádné madlo, ale rychle jsem si na to zvykla.

Sencor SRV 6450BK

Sencor SRV 6450BK

Ověřený zákazník Sencor Ověřený zákazník

Přidáno: 17. prosince 2023

Zakoupeno v Sencor

S tím vysavačem jsem nadmíru spokojená.

Přidáno: 16. prosince 2023

• ušetří spoustu času
  • skvěle vysává i vytírá
  • snadné nastavení i ovládání
  • spoustu užitečných funkcí
  • nenaráží do nábytku

Dlouho jsme váhali, zda si vysavač pořídit. Ale sestra jen s ním velmi spokojena, tak jsem jej nakonec manželce k výročí svatby koupil a....NELITUJI. Manželka je nadšená, kolik ji ušetří práce. Ovládání pomocí aplikace je velmi snadné, zvládáme to celá rodina včetně dětí. Robot si nejprve zmapuje místnosti (každé patro domu samostatně). Je dobré mu odstranit všechny překážky, aby měl zmapované všechna zákoutí, celé místnosti. Můžete si pak nastavit individuální plány čištění na každý den. Všechny místnosti, jen některou. Zda chcete jen vysávat či současně vytírat, intenzitu, tichý mód. Můžete Robotovi v aplikaci i vyznačit, co má pouze vysávat (například koberec). Pokud nechcete, aby někde uklízel, přidáte mu do mapy virtuální zeď, funguje to parádně, vyzkoušeli jsme. Má pěkný design, myslím, že ani hlučný příliš není (oproti našemu tyčovému vysavači). Nádoba na dolití vody i na prach je snadno vyjímatelná, robot vše důležité hlásí v aplikaci. Vše prostě funguje skvěle a opravdu s klidným svědomím koupi doporučuji. Peníze investované se Vám vrátí ve spokojenosti celé rodiny.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25